Hanımlar Bölümü Hakkında Bilgilendirme

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Admin
Akife Hanımlar
Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla


Es selamu aleykum kardeşlerim.

Hanım kardeşlere özel bu yeni bölümümüzü madde madde tanıtmak istiyorum:

1. Bu bölümdeki gönderilerin görünürlüğü “üye olan-olmayan herkese” açıktır. Bu açıdan esasen çok da "özel" diyebileceğimiz bir bölüm değildir.

2. Bu bölümde "yeni konu açma" yetkisi, sadece bazı kriterlere ulaşmış hanım kardeşlere verilecektir.

3. Bununla birlikte profilinde “bayan nick seçeneği seçili olan tüm kardeşler” yorum yazabileceklerdir inşaAllah.

Bölüm içerisinde, "nasılsa hanım hanımayız" diye laubali tavırlar sergileyen hanım kardeşler olursa önce uyarılacak, akabinde devam ederseler forumdan uzaklaştırılacaklardır. Sebep: Madde 1’e binaen... Bu bölüm herkese açık ve yorumlarımızı okuyan erkek kardeşlerimizin olduğunun bilincinde olarak, edebimizle yazmak durumundayız.

Ek olarak bu bölümün varlığına rağmen, tüm hanım üyeler bu bölüm dışında da yazmakta eskisi gibi serbesttir. Sadece "yoğunlukla bayanları ilgilendiren" konular (elişi, temizlikte pratik bilgiler veya bazı ilmi konular vs) olduğunda bu bölümü kullanabilmeniz adına açılmıştır. (Tekraren: Bu bilgilerden, cinsiyet farketmeksizin tüm üyelerin ve üye olmayan misafirlerin de faydalanabilmeleri adına "bölüm gizli değildir.")

Ayrıca bu bölümde yazar olarak yer alan:

@Hanımeli ve @Akife nickleri şahsi değil; hazırladıkları yazıları "nickleri gizli kalarak paylaşmak isteyen" hanımlar için ortak hesap olacaktır inşaAllah.

Başlangıç olarak söyleyebileceklerim bunlar, zaman içerisinde özellik veya kurallara ekleme/çıkarma yapılabilir.

Hayırlı olsun dualarımızla…
 
Üst Alt