Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Hata 0x80070079 Hakkında Yardım ?

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
selamunaleykum akhiler

Harici hard diske veri yükleyemiyorum aşağıda ki hatayı veriyor.Netten baktım da olumlu cevap veren yok.
Diski biçimlendirdim lakin fayda etmedi.Ayrıca Harici harddiskten pc ye veri yüklemede sıkıntı yok gayet hızlı bir şekilde masa üstüne yedek aldım.Lakin pc de yok denecek kadar yer kalmadı umarım bir çözüm bulabiliriz

hata 0x80070079 semafor zaman aşımı süresi geçildi

HCT Çevrimdışı

HCT

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam akhi
Genelde driver hatalı sürümlerinden dolayı yapar o hatayı. Google DriverPack yazıp ilk siteye gir. Tüm gerekli sürücüleri yükleyin diye yeşil bir buton var ona tıklayıp programı yükle o otomatik güncelleme yapacak.

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Aleykum selam akhi
Genelde driver hatalı sürümlerinden dolayı yapar o hatayı. Google DriverPack yazıp ilk siteye gir. Tüm gerekli sürücüleri yükleyin diye yeşil bir buton var ona tıklayıp programı yükle o otomatik güncelleme yapacak.

Eyvallah kardeşim müsait bi zaman da hemen deneyeyim

• Dua et
Tepkiler: HCT
eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Aleykum selam akhi

akhi ALLAHu alem dediğin gibi sürücü güncellenmesinden dolayı nitekim verdiğin yöntem de sadece bir sürücü güncellenme hatası verdi usb.3.0
benim harici harddiskte 3.0

111.jpg

Bir de ben de yedeği bulunan sürücüler var,lakin hangi usb3.0 sürücüsü anlamadım liste şöyle

112.jpg

Bende ki orjinal yedek güncel olmamakla beraber hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum,benim cihaz lenovo z580

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Driver boster var bir dene istersen akhi genelde bununla cozuyorum ben

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum ve Rahmatullah akhiler

ALLAH'ın izni ile sorunu çözdüm.Problem güncelleme veya programsal değil ! İnsan kendinin doktorudur bazen :) Daha önceleri bulunduğum odaya Wireless çekmediği için,bi tane yükseltici aldım üzerinde verilen kablo 1 metre,ben 2 adet 3 metre kablo aldım, lakin yükselticiye ekli 6 metre takınca cihazı görmedi.Eksiz 3 metrelik kabloyu takınca yükseltici sorunsuz çalıştı.Buna benzer bir problem mi acaba ? denemekten zarar gelmez :)

Benim harici harddiskte kendi orjinal 20 25 santimlik kablosu bozulduğu için yeni aldığım 1 metrelik kabloyu kullanıyordum. Harddiskten pc ye veri aktarımın da sorun yok zehir gibi çalışıyor,pc den harddiske mb boyutun da resimleri atmada sıkıntı yok,fakat pc den 50 100 gb büyüklüğünde dosyaları harddiske yükleme de yukarı da ki hatayı veriyordu.5 6 PC parçaları satan dükkan gezdim en sonun da 20 25 santimlik kablosunu buldum. 150 gb lik veriyi sorunsuz şekilde yükledi.

el cevap : 20 25 santimlik kablo olacak.

Nette bir çok konu açılmış lakin çözümlenmemiş,umarım başkalarına faydası dokunur.

Üst Ana Sayfa Alt