Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Idm'den Daha Iyi Video Indirme Programı (lisanssız)

N Çevrimdışı

Nizamı Furkan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum çoğu kişi video indirme programı olarak İnternet Download Manager kullanıyor ancak bu program bir süre sonra lisans key istiyor ve çalışmıyor. İDM yi full yapmaya uğraşırken bulduğum bir programı veriyorum bunun süresi lisansı falan yok. birde çok hızlı olması dikkatimi çekti internet çok yavaş bile olsa en az 1.5 MB/sn de indiriyor hem bir süre sonra lisans key filanda istemiyor faydalı olacaktır inşAllah

http://www.gezginler.net/indir/eagleget.html

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Ben Video Download Capture adlı programı kullanıyorum. Lisansını şu Yasal ve Lisanslı sitesinde vermişlerdi.

vdc.png

Aşşağıda doğrudan YouTube araması yapılarak video indirilebiliyor.

Bir de videoyla birlikte altyazı da indirmek için 4K Downloader diye bir program var. Ücretli ama lisanssız versiyonu da yeterli bence.

H Çevrimdışı

hasankayaci10

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Korsan derken ? anlamadım flahget için diyorsan ? free beleş bir program Idm gelince üçretli satılan bir yazılım hocam. Idm cracklenip dağıtılmış bir program

konuyu açan "İDM yi full yapmaya uğraşırken" demiş.yani illegal yollarda uğraşırken flashgeti bulmuş etmiş.

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum çoğu kişi video indirme programı olarak İnternet Download Manager kullanıyor ancak bu program bir süre sonra lisans key istiyor ve çalışmıyor. İDM yi full yapmaya uğraşırken bulduğum bir programı veriyorum bunun süresi lisansı falan yok. birde çok hızlı olması dikkatimi çekti internet çok yavaş bile olsa en az 1.5 MB/sn de indiriyor hem bir süre sonra lisans key filanda istemiyor faydalı olacaktır inşAllah

http://www.gezginler.net/indir/eagleget.html
Bu programi uzun süredir kullanıyorum muhteşem bişey yeni guncellemeyle birlikte url adresini panele girdiğinde sitedeki bütün videoları tarayıp bulup indirebiliyor, indirme konusunda test yapıp ıdmden daha hızlı olduğunada şahit oldum, tavsiye ederim :harika:

Üst Ana Sayfa Alt