Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Ihh Telefon Bağış Numaraları

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Tele Bağış Numarası

Vakfımızın +90 212 631 21 21 numaralı telefonundan, sırasıyla 3 ve 3'ü tuşlayarak, tele bağış sistemimize ulaşabilirsiniz

• 3072 SMS Bağış Hattı
    Gönderilen her kısa mesaj 5,00 ₺ olarak ücretlendirilir
  • 4072 SMS Bağış Hattı
    Gönderilen her kısa mesaj 19,00 ₺ olarak ücretlendirilir
BTK’nın (Bilgi Teknolojileri Kurumu) 30 Haziran 2017 tarihinde yürürlüğe giren “Katma Değerli Elektronik Haberleşme Hizmetlerinin Sunumunda Tüketici Haklarının Korunmasına İlişkin Usul ve Esaslarına” göre tüm operatörlerden 3072 ve 4072’ye gönderilen SMS bağışlarında önceden belirlenen tanımlı kelimeler dışında veya hatalı yazımlarda bağış gerçekleşmeyecek ve GSM Operatörleri (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) tarafından bağışçıya hata mesajı ile dönüş yapılacaktır.

Bu kapsamda aktif faaliyetlerimize ve çalışma yaptığımız bölgelere ait çok sayıda tanımlama yapılmıştır. Belirtilen kelimeleri doğru şekilde yazarak bağış yapabilirsiniz. Aktif olan ve en çok kullanılan bazı tanımlamalar şu şekildedir:

(BAGIS, SU KUYUSU, ACIL, AFRIKA, ARAKAN, BAYRAMLIK, BURS, CADIR, CAMI, DEPREM, DOGU TURKISTAN, FIDYE, FILISTIN, FITRE, GAZZE, GIDA, GUNEY SUDAN, HALEP, IFTAR, ILAC, IRAK,YEMEN, KIS, KUMANYA, MORO, ORTA AFRIKA, PATANI, SADAKA, SOMALI, SUDAN, SURIYE, TURKIYE, UN, YETIM, YETIMHANE, ZEKAT, YARDIM, SERBEST, IHH, DESTEK, KUDUS)

Not: Akıllı telefonlardan yapılan bağışlarda kelime yazıldıktan sonra otomatik olarak boşluk bırakılması durumunda da bağış gerçekleşmemektedir.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayirli aksamlar.

Ben de bu Kurum'a, yardimlari ilettigi konusunda guveniyorum ancak tevhid ehli mi arastirmadim. Buraya bakayim dedim ve bu konuyu gordum. Siz de ileti yayinladiginiza gore, tevhid ehli olmali.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Hayirli aksamlar.

Ben de bu Kurum'a, yardimlari ilettigi konusunda guveniyorum ancak tevhid ehli mi arastirmadim. Buraya bakayim dedim ve bu konuyu gordum. Siz de ileti yayinladiginiza gore, tevhid ehli olmali.

Tevhid ehli olduklarını bilmiyorum lakin verilen yardımların yerine ulaştığını söyleyebilirim

Tevhid ehli olarak hassasiyet gosteriyorsaniz İmam buhari vakfi ve muttakin der aracılığı ile bağışınızı yapabilirsiniz

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Hayirli aksamlar.

Selamun aleykum, bir konuyu derinlemesine araştırdıktan sonra yorum yapalım, sorularımızı yönetelim güzel kardeş inşaAllah zira imanına şahid olduğum nişanlım orada müslüman muhtaç kadınlara sadece Allahın rızası için hizmet götürüyor. Tabii aralarında farklı düşüncede olan insanlar vardır ona birşey diyemem İHH'da çalışmak için islam gibi bir derdinizin olması yeterli bünyesine gönüllü alırken akide testi yapmıyorlar yardım edecek abi, abla ve kardeşlerimin hiçbir şekilde şüphesi olmasın inşaAllah.

A Çevrimdışı

asliar

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mailime bildigim gelmedigi icin, cevaplari yeni gorebildim.
Allah razi olsun.

Üst Ana Sayfa Alt