Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Iş Arıyorum

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.Bir Müslüman olarak iş bulma olanağım gittikçe zorlaştı.Bu yüzden buraya yazmaya karar verdim.Başka şehirlere de gidebilirim.Çünkü aylardır iş bulamıyorum.Yardımcı olacak Müslümanlar varsa Allah onlardan razı olsun.

Aleykum Selam.

Tecrübelerin,elinden gelen işler ve maddi beklentini de yazarsan daha hızlı sonuç alırsın inşaallah.
Aslında öğretmenim ama yapmıyorum.Bazı durumlar olduğu için...
Askerlik mevzusu olduğu için iş de bulamıyorum.Bu yüzden buraya yazdım diyebilirim.Askerlik yapmamış kişileri işe almıyorlar.Yani vasıfsız bir elemanım.Elimden satış işi gelebilir.Mağazamız vardı daha önceden giyim ile alakalı.Garsonluk vs. de yapabilirim.

-Sakal mevzusu gibi mevzuları sorun etmeyen.
-Dini hassasiyet gösteren bir yer arıyorum.
Bu yüzden Müslümanların olduğu bu foruma yazdım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Aleykum Selam.

Tecrübelerin,elinden gelen işler ve maddi beklentini de yazarsan daha hızlı sonuç alırsın inşaallah.

M.S Çevrimdışı

M.S

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam.

Ve şu an bulunduğun konumu(belki şehir değiştirmek zorunda kalmazsın, çünkü bu da masraf).

toprak56 Çevrimdışı

toprak56

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.Bir Müslüman olarak iş bulma olanağım gittikçe zorlaştı.Bu yüzden buraya yazmaya karar verdim.Başka şehirlere de gidebilirim.Çünkü aylardır iş bulamıyorum.Yardımcı olacak Müslümanlar varsa Allah onlardan razı olsun.

Aslında öğretmenim ama yapmıyorum.Bazı durumlar olduğu için...
Askerlik mevzusu olduğu için iş de bulamıyorum.Bu yüzden buraya yazdım diyebilirim.Askerlik yapmamış kişileri işe almıyorlar.Yani vasıfsız bir elemanım.Elimden satış işi gelebilir.Mağazamız vardı daha önceden giyim ile alakalı.Garsonluk vs. de yapabilirim.

-Sakal mevzusu gibi mevzuları sorun etmeyen.
-Dini hassasiyet gösteren bir yer arıyorum.
Bu yüzden Müslümanların olduğu bu foruma yazdım.
Aleykumselam
Yanlış hatırlamıyorsam Fikrettin Koç hocamız tarım işleri yapıyordu ve elemana ihtiyacı vardı. Facebook sayfasından iletişime geçip geniş bilgi alabilirsin inşaallah

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004156295619
ALLAH ( ألله جل جلاله ) yardımcın olsun inşaallah kardeşim.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah en kisa zamanda bereketli bi çözüm yolu sağlasın size kardeşim.

A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Müslümanların karşısına iş konusunda namaz, sakal, ortam, çalışma saati gibi birçok engel çıkıyor. İst., Gebze yada Bursa'da gibi yerlerde daha rahat iş bulabileceğini düşünüyorum. Allahu Teala yardımcın olsun.

Rabi' bin Haysem رحمه الله der ki:

''Dünyada müminden daha dertli kimse görmüyorum. O, geçim derdinde dünya insanına ortak olmuş, ahiret derdinde ise yalnız kalmıştır.''

(İbn Ebi'd-Dünya, el-Hemm vel Huzn)

E Çevrimdışı

Ebu Mervah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gaziantep'te Abdüllatif Mermer Hocayı bul, sana elinden gelen yardımı gösterecektir biiznillah.

Üst Ana Sayfa Alt