Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Işid Militanı, Üzerinde Kelime-i Tevhid Yazılı Bayrağı Yere Attı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kesin müslümanların zulüm gördüğü bir ülkeden gelmiştir o bayragı indiren şerefsiz p.ç ancak böyle p.ç kuruları bu tür hareketler yapabilirler.

Bunlar kendi ülkelerinde bir polis görse bir zulüm görse gıkları çıkmaz bunlar tam bir kafir şerefsizler Allah belanızı versin

H Çevrimdışı

hunermend

Üyeliği İptal Edildi
Banned
başını kuma gömmüş kutsallığımızla alay edenlere yazıklar olsun

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi helal olsun size tr de evlerinizde birde bu forumda kendinize süper bir dünya kurmuşsunuz onu eleştir bunu eleştir....
ben bir mücahide pis dilini uzatan ebu yusufa soruyorum yavuz sultan selim hilafet için mısıra orduyu yürüttügünde ordudaki müslümanlar şerefsiz piç kafirmiydi????????? (ALLAH s.v.t sıgınırım verdigim örnekten)

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Vallahi helal olsun size tr de evlerinizde birde bu forumda kendinize süper bir dünya kurmuşsunuz onu eleştir bunu eleştir....
ben bir mücahide pis dilini uzatan ebu yusufa soruyorum yavuz sultan selim hilafet için mısıra orduyu yürüttügünde ordudaki müslümanlar şerefsiz piç kafirmiydi????????? (ALLAH s.v.t sıgınırım verdigim örnekten)

salman övgülermi düzzeseydim ne yapsaydım anlamadım ki.:)

sanırım videouyu izlemedin.?

bide bak p.ç açılımı pogaca çörek de olabilirdi ama doğru bir şey yazmışım ki herkes piç olarak anlamış yani sıfat tamda yerine oturmuş.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu adamın yaptığı iş değil iğrenç bir davranış lakin o malum kelimeyi ve benzerlerini forumda kullanmayın lütfen no küfür :)
küfür etmiyoruz kardeşim arasına nokta koyduk herkes doldursun ve açılım yapsın dedik açılım yerini buldu sadece küfür başka birşey sıfat başka bir şey Ben sıfat olarak bazı kelimeleri kullanıyorum lütfen bunu anlayın artık.

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
nusretdeki akhiler ele geçirmiş olsaydı ışıdın bayrağını indirmeyeceklermiydi yada bayrak indirme törenimi yapacaklardı ?
birde yavuzun ordusu o kullandıgın sıfatlardanmıydı???cevap bekliyorum INSEALLAH

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nusret cebhesi tevhid bayragını yere atmaz. atsalar onlarada aynısını söylerim. yavuzun ordusu ne yapmıl ben bilmiyorum ondan bir şey diyemeyeceğim kardeşim.

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
küfür etmiyoruz kardeşim arasına nokta koyduk herkes doldursun ve açılım yapsın dedik açılım yerini buldu sadece küfür başka birşey sıfat başka bir şey Ben sıfat olarak bazı kelimeleri kullanıyorum lütfen bunu anlayın artık.

akhi sen öyle diyorsun ama yukarılardan baskı geliyor denetimi sıkılaştırma yönünden. hakaret küfür ve benzeri şeyler yasak.Araya noktada koysan aynı anlama geliyor.Lütfen dikkat rica ediyorum.Üstelik sitede bayanlar da mevcut.

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
IŞID de ne yapmış sen bilmiyorsun kardeşim uzaktan gelen haberlerle sagdan soldan duyumlarla....burdaki tekfircilerle ne geçmişin oldu bilmiyorum onlardan dolayı ışıd e nefret kusuyorsun devamlı....bu adamlar ışıd çıkmadan önce unutmaki kaide postuyla geziyordu şimdi ışıddeler o zamanda kaideye demi böyle veryansın ediyordun?

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
neden demogoji yapıyorsun ki anlamadım. İŞİD harici bir örgüttür tencere yuvarlandı kapagını buldu önceden bu köpekler evet nusretteydi ama herkes köpek olduklarını biliyordu ben bizzat bu köpekleri kaç kere havlarken gördüm kaç tanesi kovuldu.

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kardeşler, videoyu izlerken evvela Fethullah'ın Cihan medyasının haberinin olduğuna dikkat edelim.
İkincisi, Kabul etmesek de (kendisine göre) muhalif cemaatin bayrağını indirib, kendi cemaatının / devletinin bayrağını dikmesinden daha doğal bir şey olamaz. İndirirken de çıktığı demirin üzerinde zorlukla durmakta, bayrağı alınca da o vaziyette iken bırakabileceği normal şekilde bırakıyor. Kendinizi oraya çıkmış gibi düşünün, ve elinizin biri doluyken, diğer elinizle o bayrağı bırakmadan kendi bayrağını nasıl dikebilecekti.

Şuna dikkat çekmek istedim ki, Işid'in hataları ayrı, reddetmemiz ayrı ama, laik kafirlerin Işid'dan nefret etme sebebleri ile bizim karşı çıkma sebebimiz paralellik arzetmemelidir. Cihan ajans o indirilen bayrağa ve yazısını ne zaman kabullendi de savundu da, şimdi sözde tevhid bayrağı avukatı kesildi.

M Çevrimdışı

Munadil

Üye
İslam-TR Üyesi
Salman kardeş bırak bu Ebu Yusuf denilen kişiyi Allah onu rezil etti baksana dilini çirkinlestirdi, her konuştuğunda alçaldikça alçaliyor. Bu bile onun ne durumda olduğunu göstermeye yeter. Siz hiç bu Ebu Yusuf denilen şahsi abd'ye, israile, avrupaya. rusyaya, esede, çine veya irana karşi bu kadar çok küfrederken duydunuz mu veya kin kusarken şahit oldunuz mu bu forumda? bu el-kaidecilerin ISID'LE derdi kendi adamlarini yani elkaideye mensup savascilari öldürdükleri ve tekfir ettikleri içindir. Yoksa bundan bir kaç yil öncesine kadar toz kondurmuyordunuz bu ISID simdi noldu diye sormak lazim. derdiniz islam ise ozaman el kaidenin sapikliginida ortaya koyarsiniz, islam'a istishad (intaharcilik) gibi bir hükmü soktuklari için.

HERNEYSE

Biz Allahın kitabından ve Muhammed s.a.v.'den ahlaklı, yumuşak ve güzel söz söylemeyi öğrendik. Bundan nasibini alamayanlara YAZIKLAR OLSUN.

kafir atatürk ve kuffar etbaasının edebsiz dili ile konuşanlara yazıklar olsun.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Beni elestiriyorsunuz elestirinizin sebebi ilah edindiklerinizie dokunmus olmam siz ve sizin gibiler acaba muslumanlara kafir derken onlari oldurenleri gordugunuzde ne gibi tepki veriyorsunuz. Bakin takla habere makdisiye ebu katadeye bir cok musluman ve mucahide ajanmi demiyorlar kafirmi demiyorlar.

Ben p.c demisim adamlarin zoruna gitmis ulan m8llete kafir diyen herkese kafir diyen adamlara ses cikartmiyorsunuz ben hatada olsa birisine p.c demisim rezil adam olmusum. Ben kufur etmiyorum varsayalimki ettigim kufur bir adama kafir demekten ajan demekten daha efdal bir soz soyluyorum.

Siz acaba hocalariniz saga sola kafir derken talibandaki mucahidlere musrik derken eymen ez zevahiri gibi yillarini hicrettr ve cihatta gecirmis bir seyhe adnani cikuyor hakaretler ediyor kimsenin sesi cikmiyor edepten hayadan bahsedilmiyor ben birilerine bisey diyince edebsiz oluyorum.

Kusura bakmayinda ilk pustlugu siz baslattiniz.!

S Çevrimdışı

Salman Raduyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim kafan hala şunu almıyor sen IŞID ı hanzaladan ilyasdan ibaret zannediyosun bekliyosun IŞID resmi açıklama yapsın bunlardan beriyiz diye..eğer senin gibi söylentilere göre konuşursak IŞID in aşiretlerden aldıgı destekle adamlarla askeri gücü ırakta suriyede toplam da 250.000 kişiye ulaştı.sen istiyorsunki 50 kişi için çıksın biz bunlardan beriyiz desin daha çok beklersin emin ol .
bu arada şeyh zevahiri i molla ömer i (ALLAH s.v.t onları korusun) bir sen sevmiyorsun bir sen peşinden koşmuyorsun emin ol bundan fakat islam tarihinide aç oku islam kişilere nispet edilmez ALLAH s.v.t nın ümmetinin sancagını kime taşıtacagını ne yazikki bilemiyoruz belki şimdide bu sancagı ebu bekir bagdadi taşıyacak biz saga sola sataşıp görmedigimiz olaylar üzerinden yorum yapana kadar birlik için sabırla dua edelim...çabalayalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt