Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam dünyası dergisi 10. sayısıyla yeniden yayında

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
EFSANE DERGİ İSLAM DÜNYASI 10. SAYISIYLA YAYINDA!
Ükemizde sahasının en önemli yayınlarından olan İslam Dünyası Dergisi uzun bir aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlandı. Önceden iki ayda bir yayınlanan derginin aylık olarak yayınlanacağı ve eski sayılarında olduğu gibi İslam dünyasına dair farklı dillerde yazılmış ciddi tahlil ve analizleri ihtiva edeceği bildirildi.
efsane-dergi-islam-dunyasi-10--sayisiyla-yayinda-.jpg

Küresel Haber / Haber Merkezi

Ükemizde sahasının en önemli yayınlarından olan İslam Dünyası Dergisi uzun bir aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlandı. Önceden iki ayda bir yayınlanan derginin aylık olarak yayınlanacağı ve eski sayılarında olduğu gibi İslam dünyasına dair farklı dillerde yazılmış ciddi tahlil ve analizleri ihtiva edeceği bildirildi.

Derginin yeni yayınlanan sayısı Batı'nın Gözüyle Suriye Direnişi başlığını taşırken, Suriye'de insani yardım çalışmaları sırasında şehid olan GARİB-DER Genel Başkanı Abdurrahman Koç hakkındaki makale dikkat çekiyor.

Aylık olarak yayınlanacak derginin yıllık aboneliği yurt içi 60 TL, Avrupa 50 Euro diğer ülkeler için ise 65 Dolar olarak açıklandı. Dergi ayrıca yıllık abone olanlara hediye olarak iki seçenek sunuyor. Birincisi abone olan herkes derginin eski sayılarından ücretsiz alabilecek, ikincisi ise Küresel Kitap Yayınevi'nden çıkan 10 eserden üçünü seçebilecek.

Dergiye abone olmak için irtibat telefonları: 0212 523 55 78 - 0530 941 82 90
E-mail: [email protected]

22122013143732.jpeg

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abone olacak kadar durumum yok bende ancak pdf olarak okuyorum :)

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynen bende maddi durum sebebiyle pdf olarak okuyorum bu dergiyi.Değerli kardeşim Ahmed, indirme linki yayınlandığında bu konu başlığında ekleyeceğim inşAllah o zaman okuyabilirsin kardeş :)

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum kardeşler

Sanırım bu derginin bu zamana kadar çıkamayış nedeninin en büyük etkeninin maddi sıkıntılar olduğunu biliyorsunuzdur. Bu nedenle elinize geçse dahi linkini açık forumlarda paylaşmayın. İsteyen kardeşleriniz olursa gizli mesaj olarak gönderin. Hatta beklemeyin kitap evini arayıp durumunuzu anlatın. Öyle sanıyorum ki oradaki kardeşimiz size yardımcı olacaktır. Fakat siz de alırken başka birisiyle paylaşmayacağınıza dair söz verin, ve sözünde durmayıp münafıklardan olmaktan Allah'a sığının.

Böylece çok sevdiğimiz bu derginin pdf'sinin online ortamlarda dağıtılarak satışını engellememiş olursunuz ve böylece biz de kaliteli ve sürekli yayına sahip çıkmış oluruz.

Ülkemizde bu davayı savunanların denizde damla misali çok az olduğunu bilerek bu davaya destek çıkacağınızı umuyorum.

Selamunaleykum.

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykümselam ben böyle düşünmemiştim.İnşAllah dikkat edeceğim.Link yayınlanırsa isteyen kardeşlere gizli mesaj yoluyla gönderirim o zaman.Uyarı için teşekkür ederim Allah razı olsun