Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islam Dünyasi Dergisi sahibi?

• Konbuyu başlatan rahmanınkulu
  • Başlangıç tarihi
R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Es-Selamu Aleyküm Kardesler!

Islam Dünyasi dergisi sahibi Osman kardes bilindigi üzere birkac ay önce Ömer kardesle Gözaltina alinmisti(Rabbim Onları ve diğer müslümanları esaretten kurtarsın)...

Birkac aydir tanidigim kim varsa ulasmaya calisiyorum.. Dernek vs ama birtürlü ulasamiyorum.. Osman ve Ömer Ahilerin durumunu merak ediyorum.. Ihtiyaclari varmi? Durumlari Nedir? Görüsme imkani varmi? Taniyan, bilen görüsen varmi?
Eger Varsa Allah Rizasi icin Bana ulasssinlar...

[email protected]
veya Özelden

Es-Selamu Aleyküm...

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam akhi umarım bilgisi olan kardeşler görür güncel tut inşaAllah konuyu Allah onlara ve yakınlarına sabır versin,esaretten kurtarsın

E Çevrimdışı

Ebu Halid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es-Selamu Aleyküm Kardesler!

Islam Dünyasi dergisi sahibi Osman kardes bilindigi üzere birkac ay önce Ömer kardesle Gözaltina alinmisti(Rabbim Onları ve diğer müslümanları esaretten kurtarsın)...

Birkac aydir tanidigim kim varsa ulasmaya calisiyorum.. Dernek vs ama birtürlü ulasamiyorum.. Osman ve Ömer Ahilerin durumunu merak ediyorum.. Ihtiyaclari varmi? Durumlari Nedir? Görüsme imkani varmi? Taniyan, bilen görüsen varmi?
Eger Varsa Allah Rizasi icin Bana ulasssinlar...

[email protected]
veya Özelden

Es-Selamu Aleyküm...

Aleykum Selam

Davalarındaki gizlilik kararı kalktı ve 26 Haziran 2013 gününe duruşma tarihleri belli oldu. Duruşma Adana'da görülecek inşaallah. Rabbim onları en kısa zamanda kurtarsın. Amin

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Osman kardes hakkinda bilip bilmeden konuşanlar allahtan korkun.. Kardesi bire bir taniyorum... Onun isminde olan birileri seytana uydu hata yapti, birçok kisi hata yaparak bizim osman kardes zannettiler....

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Selamun Aleyküm Osman ve Diger Ahilerin Durusmalari vardi Dün Ne oldu bilen var mi? Ahilerin durumu ne oldu?

R Çevrimdışı

rahmanınkulu

Guest
Rabbime Hamd olsun . ciktilar, bugun yazistim ahi ile...