Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönetim Duyuru Islam-tr Ev Sahiplerinin Dikkatine

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum kardeslerim, 15 seneye yaklasan sitemizi kendi evi belleyip ev sahipligi yapan kardeslerime sesleniyorum, nasil ki evinize gelen bir misafire son derece tahammül edip onu en güzel sekilde mutlu edip memnun bir sekilde evinizde misafir ediyorsaniz,lütfen sitemizi de bu ciddiyet ve özenle kullanmanizi rica ederim.

Hele ki buraya giren kisi sizin gibi düsünmüyor üstüne cahillik ediyor ve hatta batil bir akideyi savunuyorsa ona karsi yumusakliliginizi yitirmeyip kalplerin Allahin elinde oldugunu unutmadan sabr ve sebat ile davranmanizi rica ediyorum.

Sitemizin güncel hiti 20 bin tekil hitlere gelmistir ortalama olarak bu cok iyi bir rakam hamdolsun, ecir kapasitimiz artiyor bu sitenin kiymetini bilip gelen insanlara güzelliklere vesile olmayi hep beraber saglayalim..

205a3410f31e4097bcde5fb119fba737.png

Unutmayin, kendimizi gibi birini ararsak kendimizle basbasa kalmamiz gerekir zira sizden, ondan, benden ve baskasindan biri ayni sekilde olamaz. Olmaz da...

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aleykum selam ahi, cezakallahu hayran. Bu güzel sitenin tüm olanaklarını en güzel şekilde kullanabilmemiz için hepimizin sözlerimize ve davranışlarımıza, yansıttığımız her şeye çok dikkat etmesi gerekiyor. Allah her halimizi iyileştirsin, amin..

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Aslında hepimiz cahiliyemizi unutmasak, çünkü bizde önceleri şimdiki halimiz gibi değildik elhamdulillah bu kıvama gelebildik, Rabbim daha da güzelleştirsin ahlakımızı(amin).

İkincisi karşımızdakini anlamaya çalışsak ve bizi üzecek birşeyini gördüğümüzde sinirle kalp kıracak sözler söylemeden önce "kardeşim şurda şöyle demişsin bununla ne demek istedin" diyerek yaklaşabilsek inanıyorum çok yol katedebiliriz.

Tabi bu söylediklerim önce kendi nefsimedir:) Özellikle biz yönetici konumunda olanlar daha güzel örnek olmak zorundayız...

Üst Ana Sayfa Alt