Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islami Eğitim Bölümümüz: Islami Konuların Serbest Kürsüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Selamun aleykum kardeşler,

Forumumuzu düzenli kullanmak adına, her konuyu kendilerine uygun kategorilerde paylaşalım. Sorular için Üyeler Arası Soru-Cevab ve Soru-Cevab Salonu kullanılmakta. Haberler için İslam Dünyası bölümü bulunmakta. Ve bunun gibi forumda çeşit çeşit konulara özel ayrı bölümler bulunmakta.

Forumda açacağınız konuya uygun bir bölüm yoksa Serbest Kürsüyü kullanabilirsiniz. Ancak Serbest Kürsü her çeşit konuya açık olduğu için, içeriği islami konu olan, insanları bilgilendirmeye yarayan kapsamlı konuları orda değil, burada: İslami Eğitim bölümünde yeni konu açarak paylaşmanızı rica ediyoruz. (Tabi daha önce paylaşılmamış bir konu ise)

Evet, kısaca açacağınız konu, islami bir konuda bilgilenmek için (yıllar sonra bile) başvurulacak kadar kapsamlı ise ve forumda hangi bölüme uygundur karar veremiyorsanız, bu bölüm konunuz için uygundur.

Forumumuzu tanıyalım ve düzenli kullanalım. Herkese hayırlı günler diliyorum )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt