Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Islami Kitaplar Serisi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ebu ubeyde akhim mediafire 200 mb alan veriyor üyelerine, orda linklerin zamanla silinme derdi yok

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aslında kendi sitemde alanım iyi olsa kitapları en iyisi kendi alanlarımıza yüklemek,indirmek isteyenler için.250 mb kurtarmaz tabi bir sürü şeyi :(

E Çevrimdışı

Ebu Muhammed El Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ahiler dün söz vermiştim bugün için kitapları upload yapacam diye. bir ahi onları upload etmiş. inşALlah şimdi bende upload ediyim de alternatif olsun. kitapların yanında islami arşiv niteliğinde başka şeylerde ekleyecem inşALLAh...

E Çevrimdışı

Ebu Muhammed El Eymen

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi hakkını helal et dün gece ben indirdim üyeliği olmayanlara faydamız olsun diye yaptım ilk mesajda adınıda andık inşaAllah Ecirin büyüğü senindir.

ahim Allah razı olsun. benim pek zamanım yoktu dün. bugünde inşALlah upload ediyim de alternatif olsun. senin upload etmen iyi olmuş, ahilerin ihtiyacı var. birbirimize destek ve yardımcı olacaz Allah rızası için ahim.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun,çok işe yarar bilgiler var.Cd ler haline getirip etrafımdakilere vermek geldi aklıma.