Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İslamTr motoriderler

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Azıcık renk katalım

Aramızda motorsıklet surucusu olan ve bunu seven kaç kardeşiz. :)

Malum ata bınmek artık bu devırde helekı sehırlerde zor onun ıcın alternatıfı motorsıklet. Oda zaten sonkı benzın zamlarından sonra 250 ustunu baya bı zorluyor :)
Motorsıkletle nasıl tanıstınız basınızdan gecen olay ve hala kullanıyormusunuz.:)

Benden baslarsak ılk 125 scoter sonra 150 scoter ve son olarak sınavda mt07 ıle noktaladım. Su an tabıkı hayat sartlarından dolayı yok ama kendı motorumu toplmak ıstıyorum o ayrı. Motorsiklet kullanmanın ayrı bır guzellıgı var bılmıyorum sızede oyle gelıyormu

816d331ebfee0f49992c60bee3e2ad55.jpg

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Ben uzun yıllar kullandım. En son bir kaza sonrası bir süre daha kullanıp satıp otomobil aldım. Fakat hala motor almak aklımda var. Hem pratik hem de ekonomik olduğu için.

activa 100
spacy 110 (çalındığı için bir daha aldım.)
cbr 150
burgman 400
CBR600RR Repsol
spacy 110 tekrar

Çok dikkatli olmakta fayda var. Anı kısmına gelince de. Çok anım var aslında.
Fakat en çok aklımda kalan çocuğumun spacy de ayak koyma yerinde uyuması ve o halde kocaeliden istanbula kadar gittiğim olmuştu. Çocuğumu tek kolumla yaralı olarak tutup acil'e götürdüğüm de oldu. Kayınbabamı motora bindirdiğim de oldu. Burgman'da iki kişi iken önüme çıkan arabadan dolayı frene bastıktan sonra ağırlığı tartamayıp düştüğümde oldu vs vs. :)

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim de abimde vardı motor merakı onun vesilesiyle
-Bisan Terra 125(kaza yaptım) ☺️
-Yamaha YBR 125(kaza yaptım)☺️
-Kawasaki z800
-Yamaha r600(güçlü olduğu için direksiyon çırptırdim,çok korkunçtu ☺️)
-Yamaha xmax 250 kullandık.
Şuan -spacy 110- kullanıyorum çok memnunum.Suan Muğla'da yaşıyorum,yakın zamanda İstanbul'a taşınma planım, o trafikte motor çok avantajlı olacaktır.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aramızda racıng kullananlarında olmasıı guzel 600 cc ustu farklı bır olay ya :D

Ben motorda hız degılde tork olayını sevıyorum daha cok bunuda mt09 da gordum abi gazı actıgın vakıy deli tay gıbı oraya buraya sıcrayacak motor.☺

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben uzun yıllar kullandım. En son bir kaza sonrası bir süre daha kullanıp satıp otomobil aldım. Fakat hala motor almak aklımda var. Hem pratik hem de ekonomik olduğu için.

activa 100
spacy 110 (çalındığı için bir daha aldım.)
cbr 150
burgman 400
CBR600RR Repsol
spacy 110 tekrar

Çok dikkatli olmakta fayda var. Anı kısmına gelince de. Çok anım var aslında.
Fakat en çok aklımda kalan çocuğumun spacy de ayak koyma yerinde uyuması ve o halde kocaeliden istanbula kadar gittiğim olmuştu. Çocuğumu tek kolumla yaralı olarak tutup acil'e götürdüğüm de oldu. Kayınbabamı motora bindirdiğim de oldu. Burgman'da iki kişi iken önüme çıkan arabadan dolayı frene bastıktan sonra ağırlığı tartamayıp düştüğümde oldu vs vs. :)

Gecmiş olsun ahi :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim de abimde vardı motor merakı onun vesilesiyle
-Bisan Terra 125(kaza yaptım) ☺
-Yamaha YBR 125(kaza yaptım)☺
-Kawasaki z800
-Yamaha r600(güçlü olduğu için direksiyon çırptırdim,çok korkunçtu ☺)
-Yamaha xmax 250 kullandık.
Şuan -spacy 110- kullanıyorum çok memnunum.Suan Muğla'da yaşıyorum,yakın zamanda İstanbul'a taşınma planım, o trafikte motor çok avantajlı olacaktır.

Mugla şivesi vamı kadeşim sende hindi de baken ba :D

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
IMG_20211219_203540_277~2.jpg

Bizde kendi capimizda daglardayiz.tabi resim kışın.Hafta sonlari firsat buldukca ovalar da daglarda takiliyoz :)

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@Abdulmuizz Fida abımızde sızce bu motosiklet işine bulaşmışmıdır. :)
Bence ondada vardır.

Bu arada @IsLaM4eVeR. Ahı klasık sevıyor gormus olduk :D

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gerektiğinde gullanıpduruz :)
Sevıyorum bu şiveyı ya bana oranın insanları sevecen gelıyor. :)
Bu arada mugla antalya taraflarında motosiklet işini sevıyorlar gruplarını takıp edıyordum bı ara

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin