Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İsrail ve Katliam - Yüzlerce Kardeşimizi Katlettiler

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Hamas radyosu,İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği hava saldırılarındasaldırılarda en az 155 kişinin öldüğünü, 200'den fazla kişinin yaralandığını duyurdu.

Ölenlerin çoğunu Gazze'de ve bu kentin kuzeyinde yaşayanların oluşturduğu bildirildi.

Bu arada, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail'in saldırıların durdurmak için birçok ülkeyle temasa geçtiğini açıkladı.

Ziyarete bulunduğu Suudi Arabistan'dan AFP'ye telefonla açıklama yapan Abbas, "Gazze Şeridi'ndeki hain saldırı ve katliamları durdurmak için birçok ülkeyle acilen temasa geçtiğini" belirtti.

AA

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah kahretsin bu duruma getiren işbirlikçi diologcu hain köpekleri.

Hala uslanamadık. Hala akıllanamadık. Ümmet parça parça olurken müslümanları katlediyorlar.

Dilerim Rabbim'den afganistan ve ırak'da kafirlere yaşattığı hezimeti oraya mucahidlerin zamanında yardımı ile müslümanlara zaferi nasip eder.

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Haklisin üstad cok haklisin.. ! bana diyecek söz birakmamissin ..
Söze geldimi herkes Ümmet, Peki Öze geldigi zaman neden Ümmet disisin ?

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
Rabbim bu acının kat kat fazlasını o lanetlenmiş kavme ölmeden tattır. Ahirette azablarına azab kat Ey Kahhar olan Rabbimiz bizlerede Müslüman kardeşlerimize yardımcı olmayı nasip et.

temin_dari Çevrimdışı

temin_dari

Üye
İslam-TR Üyesi
israil dostluk kulubu üyesi köpekler uyduruk mecliste daha nasıl destek versin bu ülke zülme en büyük destek burdan.................................. ;(

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Dün çeçenistana göz yumdular ve yummaya devam ediyorlar. Bugün ırak ve filistin. Hala gül muhammedim ay muhammedim diyelim biz. Rabbim bizleri uykumuzdan kaldırsın basiret versin.

Üst Ana Sayfa Alt