İstanbul'da dindar psikolog aranıyor!

tiyatrosever

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba arkadaşlar dini vesveselerimden dolayı psikoloğa gideceğim.İstanbul Anadolu Yakası'nda oturuyorum.Bana tavsiye edebileceğiniz İslami,dindar bir psikolog var mı?

Hilafet Sancağı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş, Allah şifa versin bende de aynı hastalığın çok daha kötü olanı var okb adı verilen takıntı hastalığı var bende.Dini takıntılarda eskiden vardı bende.Önce psikiyatriste sonra psikoloğa gitmelisin.İkisi farklıdır.Muhtemelen psikiyatrist önce ilaç verecek sonra da psikoloğa yollayacak.İlaçlar çok etkilidir bende bayağı etkili oldu takıntılarım azaldı.

tiyatrosever

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sağolasın kardeşim,bendeki takıntının adı da okb imiş.Uzun zamandan beridir psikiyatra gidiyorum,ilaç alıyorum ama bir etkisi olmadı.Bana sanki dini bilgileri güçlü olan birinin yapacağı konuşmalar iyi gelecekmiş gibime geliyor.

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yakinen tanıdığım tevhid ehli birisi var.Fiyatlarıda çok uygundur.yardımcı olur sana inşaallah

tiyatrosever

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
yakinen tanıdığım tevhid ehli birisi var.Fiyatlarıda çok uygundur.yardımcı olur sana inşaallah

Allah razı olsun herkesten.Hamas kimdir bu doktor,açıkçası maddi durumum da çok iyi sayılmaz.Yani dediğin doktor tam bana göre sanırım.Bana yazabilir misin buradan veya özelden?

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt