Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru İstanbul'da İhracat Fazlası Tekstil Ürünlerini Ucuza, Toptan Alabileceğim Yerler Önerebilir misiniz?

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
assalamu aleykum.
istanbulda yasayip ticaretle ugrasan(ihracat fazlasi tekstil) akhilerden bir iki soru sorcam acil olarak
forumu kirletmemek icin adminler 7 gunden sonra kapatsinlar konuyu :)

benim icin cok onemli

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam ve rahmatullah akhim :) ticaretle uğraşmadım lakin tekstilde dikim,baskı,ütü gibi yerlerde çalıştım istandulda

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
adıyamanlıları bulman lazım akhim :D bu işler bıldıgım kadarıyla onların elinde :p

ayrıca benim bir tanıdığım var sevdiğim abdestınde namazında bir abi çinden mal getiryo tekstil satıyor baya da kazanıyor :) eğer işine yararsa sorunu soyle ben sorayım.

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi var var hemde cok ;););)
internetim yok o yuzden cevap yazamadim :( hakkinizi helal edin
allah razi olsun tum akhilerden
beni ozellikle ihracat fazlasi urunler ilgilendiriyor,cin mali deyil .istanbulun hangi semtlerinde bu urunleri toptan ala bilirim?
birde adiyamanlilari nerden bulacam ben akhi kos kocaman istanbulda ???? :eek::eek::eek:

sesasi Çevrimdışı

sesasi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam
toptancılar genelde merterdedir lalelide de var
bu toplancılar tekstil firmalarından alırlar satarlar
eger siz firmalardan alırsanızçok daha ucuza alırsınız istanbulun ceşitli semtlerinde
tekstilfirmaları vardır yenibosna beylildüzü hadımköy gibi yerlerde
satınalama bölümleriyle görüşmelisiniz ayrıca büyük markaları aracılar olmadan almak çok zor

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam
toptancılar genelde merterdedir lalelide de var
bu toplancılar tekstil firmalarından alırlar satarlar
eger siz firmalardan alırsanızçok daha ucuza alırsınız istanbulun ceşitli semtlerinde
tekstilfirmaları vardır yenibosna beylildüzü hadımköy gibi yerlerde
satınalama bölümleriyle görüşmelisiniz ayrıca büyük markaları aracılar olmadan almak çok zor

merteri lalelini bilirim cok gittim ora.cokta aldim
benim istedigim fiyati dusuk olan ,ihracat fazlasi mallar triko falan gibi seyler
bildigim kadariyla gungoren ,eminonunde var ama oralara hic gitmedim :(
Allah razi olsun hepinizden yardiminizdan dolayi :)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tezgahtarlık olarak hedefim çatal kaşık bıçak iki de küççük tencere çıkrıkçılarda var maaşallah adam gayet güzel satıyor . manav düşünüyordum düşünmez oayım nereye düşünürsem oraya manav açılıyor :acpsnr:

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tezgahtarlık olarak hedefim çatal kaşık bıçak iki de küççük tencere çıkrıkçılarda var maaşallah adam gayet güzel satıyor . manav düşünüyordum düşünmez oayım nereye düşünürsem oraya manav açılıyor :acpsnr:
Daha önce Tezgahtarlık yaptın mı Akhican?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Daha önce Tezgahtarlık yaptın mı Akhican?

çeyrek asır evvel , kokoreççilik deneyimimiz oldu , bi aralar3-5 sene evvel istanbuldan çorap getiren bi arkadaşa yardım ediyordum , "hiç tavsiye etmem" yapabilecek olan varsa direk manav tezgahtarlığı derim ... özellikle şehir dış ı tokilerin uydu kentlerin oralarda , .... milleti iAVM ye mahkum ettikleri için ufak bi büfeniin yanına yaklaşırsanız iyi olur , hem konumu iyidir , hem de büfecide memnun olur sizde . bizim burda her köşede seyyar manav var şu anda ... zabıta olayını kendiniz çözceniz tabi:) dip not olarak uydu kent toiki falan oralara zabıta uğramaz .

Üst Ana Sayfa Alt