Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Kâbe Kıldırgaç'ı Sudeys'in Tağutun Hükmüne Hamd Etmesi!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kâbe Kıldırgaç'ı Sudeys'in Tağutun Hükmüne Hamd Etmesi!

Bel'amların hiç bir zaman C planları olmaz. Daima A B D planlarını devreye sokarlar!

Sudeysi sapıktır, bu konuşmadan önce de sapıktı. Mucâhidlerle savaşan, Lâl Mescidi'nde namaz kılanlara ve medrese kızlarına yapılan katliamdan sonra ABD'nin Türkiye'de okutup yetiştirip ülkesi Pakistan'ın başına geçirttiği Pervez Muşerref(siz)'i ziyaret eden, kucaklaşan, kendisine ve küfür hükümetine dua eden bel'amdı.

SAM AMCA - BEL'AM-CA

01216aee1f571030f4eea4432ce36354.jpg

jUiAJPw.jpg

Rasulullah SallAllahu Aleyhi ve Sellem’den rivayetle :
سيأتي على الناس سنوات خداعات، يصدق فيها الكاذب، ويكذب فيها الصادق، ويؤتمن فيها الخائن، ويخون فيها الأمين، وينطق فيها الرويبضة، قيل: وما الرويبضة؟ قال: الرجل التافه يتكلم في أمر العامة
İnsanlara öyle aldatıcı yıllar gelecek ki o zaman yalancılar doğrulanacak, doğru sözlüler de yalanlanacaklardır. O zaman hainlere güvenilecek, güvenilir olanlar da ihanetle suçlanacaklardır. İşte o zaman Ruveybida konuşacaktır.
Dediler ki: Ruveybida nedir?
Buyurdu ki:
Kamu meselelerinde hep fikir beyan eden sefih (ahmak) kimse' diye buyurdu. (Hadisi Ahmed b. Hanbel rivayet etmiştir.)

Ebu Hurayra (Radiyallahu Anh) şöyle dedi:
“Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem):
İnsanlar üzerine öyle hayırsız yıllar gelir ki o zamanda yalancı doğrulanır, doğru yalanlanır, haine güvenilir, emin kimseye güvenilmez! O zamanda Ruveybida konuşur buyurdu.

Denildi ki: −Ruveybida nedir?
Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem): −Sefih kimse genelin işi hakkında konuşur buyurdu.”
(İbni Mâce 4036; Albânî Sahiha 1887)

BEL'AM-CA

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Forumda bir kardes bir kac gun once birsey dile getirmisti quran in dili cok farkli arapca bilsende inanmadikca onu asla anlayamazsin ALLAH in emirlerini yanlizca ona itaat etmeye calisan anlar bir harfi bile altindan daha degerli.
Yanlizca ALLAH a kul olmaya calisan anlar.yazik bu adama ALLAH islah etsin.

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun ben kişiyi Sudais'i sheykh Mohammad al Suwaidan ile karıştırıyormuşum resimleri görünce farkettim. Dikkat etmek gerek böyle konularda kime ne söyleniyor vs Allah'tan bir şey demedim de iftiraya düşmedim elhamdulillah. Bunu da başka karıştıran varsa diye yazıyorum.

Üst Ana Sayfa Alt