Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kabir Ehli Şia

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kabir Ehli Şia

syirik1_lightbox.jpg

syirik2_lightbox.jpg

syirik3_lightbox.jpg

syirik4_lightbox.jpg

syirik5_lightbox.jpg

syirik7_lightbox.jpg

syirik8_lightbox.jpg

syirik9_lightbox.jpg

syirik10_lightbox.jpg

syirik11_lightbox.jpg

syirik12_lightbox.jpg

syirik13_lightbox.jpg

syirik14_lightbox.jpg

syirik16_lightbox.jpg

syirik18_lightbox.jpg

syirik19_lightbox.jpg

syirik20_lightbox.jpg

syirik21_lightbox.jpg

syirik24_lightbox.jpg

syirik27_lightbox.jpg

KavlulFasl Çevrimdışı

KavlulFasl

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cezekallahu Hayran...

Kardeşim beni Yanlış anlama Ben Sizin yazılarınıza Karşı bir Sorunum yok Konuya Bakışımızı Değiştirelim Lütfen Tek Taraflı olmayalım...

Türkiye'de Kabirperest olan Milyonlarca ''EHL'İ SÜNNET'' var bunlarıda yazabiliriz değil mi ?

Hatta O denli ileri gidip Türbe yapmanın Caiz olduğuna dair Yazılmış Mekaleler var ''EHL'İ SÜNNET'' tarafından...

Konu başlığı-

Türbe yapmak caizdir

Örnek bir Link: http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1731

Konuya Ehl'i Şia veya Ehl'i Sünnet diye bakmaktır yanlış olan...

Doğrusu İslam'da varmıdır yokmudur ?

İslam Dışı uygulamaları ile Hizip ve Fırkaların varlığı her daim vardı ve olacaktırda...

TÜRKİYE ''EHL'İ SÜNNET'' GRUPLARINA AİT OLAN TÜRBE VE KABİRPEREST RESİMLER...

mahmutefendi21.jpg

Üstte ''MAHMUD EFENDİ ŞAM ZİYARETİ BİR TÜRBEDEN FEYZ ALMAYA'' çalışırlarken...

oruc-baba001.jpg

Üstte yine ''Oruç Baba Türbesi doldu taştı'' gördüğünüz gibi...

7639.jpg

Üstte ''Kalemlerine Yükledikleri Feyz ve Enerji ile Sınavı geçeceğine inanan ''Ehl'i Sünnet'' Türkiye Gençleri...

turbelere-akin-eden-ogrenciler-oss-de-basaril-1693306_o.jpg

oks0a8497f20a499c3fby.jpg

Bu Üsttekilder TÜRKİYE ''EHL'İ SÜNNET KABİRPERESTLERİDİR...''

''EHL'' adı ile başlayan Fırkalar ile değil ''Müslüman'da veyahut İslam'da Var mı yok mu ?'' Biz bunu Konuşmalı yazmalıyız....

Evet, Gördüğün gibi ''TASAVVUFCU-VAHDET-İ VUCUD'' İnancına Sahip ''RABITA''inancına sahip ''ŞEFAAT PEREST''ler ...Ehl'i Sünnet İçindede var...

E Çevrimdışı

ebuhasanelmakdisi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Cezekallahu Hayran...

Kardeşim beni Yanlış anlama Ben Sizin yazılarınıza Karşı bir Sorunum yok Konuya Bakışımızı Değiştirelim Lütfen Tek Taraflı olmayalım...

Türkiye'de Kabirperest olan Milyonlarca ''EHL'İ SÜNNET'' var bunlarıda yazabiliriz değil mi ?

Hatta O denli ileri gidip Türbe yapmanın Caiz olduğuna dair Yazılmış Mekaleler var ''EHL'İ SÜNNET'' tarafından...

Konu başlığı-

Türbe yapmak caizdir

Örnek bir Link: http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1731

Konuya Ehl'i Şia veya Ehl'i Sünnet diye bakmaktır yanlış olan...

Doğrusu İslam'da varmıdır yokmudur ?

İslam Dışı uygulamaları ile Hizip ve Fırkaların varlığı her daim vardı ve olacaktırda...

TÜRKİYE ''EHL'İ SÜNNET'' GRUPLARINA AİT OLAN TÜRBE VE KABİRPEREST RESİMLER...

mahmutefendi21.jpg

Üstte ''MAHMUD EFENDİ ŞAM ZİYARETİ BİR TÜRBEDEN FEYZ ALMAYA'' çalışırlarken...

oruc-baba001.jpg

Üstte yine ''Oruç Baba Türbesi doldu taştı'' gördüğünüz gibi...

7639.jpg

Üstte ''Kalemlerine Yükledikleri Feyz ve Enerji ile Sınavı geçeceğine inanan ''Ehl'i Sünnet'' Türkiye Gençleri...

turbelere-akin-eden-ogrenciler-oss-de-basaril-1693306_o.jpg

oks0a8497f20a499c3fby.jpg

Bu Üsttekilder TÜRKİYE ''EHL'İ SÜNNET KABİRPERESTLERİDİR...''

''EHL'' adı ile başlayan Fırkalar ile değil ''Müslüman'da veyahut İslam'da Var mı yok mu ?'' Biz bunu Konuşmalı yazmalıyız....

Evet, Gördüğün gibi ''TASAVVUFCU-VAHDET-İ VUCUD'' İnancına Sahip ''RABITA''inancına sahip ''ŞEFAAT PEREST''ler ...Ehl'i Sünnet İçindede var...

üstadım haklısın ama şöyle bir ayrım var. ben bu resimdekileri ehli sünnet yolunda görmüyorum. çünki ehli sünnet bir cemaatın tekelinde olan bir şey değildir. ehli sünnet tabiri onu yaşayana verirlir sahiplenene değil.

evet tespitiniz doğru ama ehli sünnet adı altında yazılan makaleler hiç bir zaman şer'i ölçü olmamıştır. çünki ehli sünnete uygun değildir.

siz benden daha iyi bilirsiniz ki ALLAH'IN resulunun tavrını. olayı tam hatırlamıyorum ama hz ömer 'e mezar yıktırması. yerle düzlemesi.

ve üstadım ben kesinlikle son yazdığınız zümreeri ehli sünnet olarak görmüyorum. onun için bu başlığı yazdım. ama hakkınız var. eleştiriniz dikkate alacağım inşaALLAH.

Üst Ana Sayfa Alt