Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kaddafi:istifa Etmiyorum, Gerekirse Şehit Olurum!.

suskun yolcu Çevrimdışı

suskun yolcu

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kaddafi_istifa_etmiyorum_gerekirse_sehit_olurum.jpg

Libya lideri Muammer Kaddafi, ülkeyi terketmeyeceğini ve gerekirse bu topraklarda şehit olacağını söyledi, ‘Suç işleyen gençlerin cezası ölümdür’ dedi.. Kaddafi, ABD’ye de meydan okudu..

Kaddafi canlı yayınla Trablus’tan halka seslendi..

Libya lideri Muammer Kaddafi, ülkesinde meydana gelen olayların ardından devlet televizyonunda yaptığı konuşmada istifa etmeyeceğini bildirdi.

KADDAFİ’NİN KONUŞMASINDAN SATIRBAŞLARI..

Kaddafi, ‘Burası dedelerimizin ülkesi.. Yabancıların oyunlarına gelmemeliyiz.. Biz bu toprakları dedelerimizin kanıyla kurtardık. Onların nereden geldiği belli bile değil.. Bu Libya halkının zaferidir..
Ben bir devrimciyim.. Ben çölden geliyorum ve o çölde onlarca yıl bize zaferler kazandık.. Afrika’nın lideri olacağız.. Bu devrimi kimse yavaşlatamaz.. Burada durmanın bir bedeli var.. Bunu ödüyorum.. Dedem de ödedi.. Bu ülkeden ayrılmam, şehit bile olurum.. Babamın cenazesi buna kanıttır..
Bazı meydanlarda bir araya gelmiş gençler var.. Fare gibi ortalıkta dolaşıyorlar.. Libya’nın güvenliğini suistimal ediyorlar.. Ancak ben bu gençlere inanmıyorum.. Tunus’ta olanları yansıtıyorlar..
Bu gençler hasta, birileri tarafından alıp yanlış yöne gönderiliyorlar…
Libya halkına sesleniyorum.. Yeni yerel yönetimler kurulmasını istiyorum..
Bu geceden itibaren halk, evine dönsün.. Ben, Libya için hayatımı harcadım.. Siz aslında güçlü bir kayaya çarptınız.. Ailelere sesleniyorum.. Çocuklarınızı evlerinize sokun.. Onları koruyun. Çocuklarınız ölecek.. Neden öldürülsün, cehennemlik olsun mu istiyorsunuz.. Bu çeteler, aslında hiçbirşeyi temsil etmiyorlar.. Bunlar sadece böcek.. Tunus’ta olanları taklit ediyorlar..
Ülkede suç işleyenler, anayasayı yıkmaya çalışanlar, kamu binalarını yıkmaya çalışanların sonu ölüm olacaktır, idam olacaktır… Bu kez gençleri affetmeyeceğiz.. Bu aşamaya kadar ateş yetkisi vermedim.. Ama gerekirse ateş emri vereceğim..
Ülkede komite kurulacak.. Bu komiteden olanlar kollarına yeşil band taksınlar.. Devrimin başarısı için bu komite kurulmalı ve gençler bu komiteye katılsın.. Kuran’ı bilen gençler ve gerçek Libyalılar yarın değerlerimizi korumak için bir araya gelsinler..

Habertime

Abdulmuizz Fida

Moderatör tarafında düzenlendi:
DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ilginc Kafirler acaba ne zamandan beri sehit oluyorlar :)

karafi Çevrimdışı

karafi

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ilginc Kafirler acaba ne zamandan beri sehit oluyorlar :)
her sapkın bu kafir olsun müşrik fark etmez olsun kendi yapmış olduğu veya yapacağı amellere muhakkak din adına bir (hak olduğuna dair küfür ve şirk itikadıyla bağlantısız)delil getirmiştir.yoksa delilsiz sapıtan olmamıştır.bu gün tağutun uğrunda mücadele edenlere insanları aldatmak için paralı din adamı kisvesine bürünmüşler tarafından şehid muamelesi yapılmıyormu?

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
30 yıldır aç kalan ezilen veya işkence gören ortadoğunun insanları acaba neredeydi şimdimi akıllarına geldi savaşmak veya baş kaldırmak 3 veya 5 tane serseri twitte yazı facede yazı yazdılar millet sokağamı çıktı:))

Kafirler herzaman ki gibi oyunlarını oynamaya devam ediyorar oyun oynarkende bizleride oyunlarına katıyorlar.

bakın ihvan şimdiden demokratik ağızla konuşmaya başladı!

Peki ne olacak orta doğuda daha özgür daha demokrat toplumlar olucak aynı tr deki gibi... azgın olmayan kuklalar...
gelecek...

Demokrasi ile yönetim..... yavşak yavşak tipler.... olacak......

Hep özgürlük vaad ediyorlar...
unutmayın arkadaşlar
Kıyamet En çok özgür olanların üzerine kopacak...

Hadisde geldiğine göre "Kıyamet Hayvanlar gibi sokak ortasında çiftleşenlerin üzerine kopacak"!

İşte Demokrasinin küfür olduğuna delil olan bir hadis!

Ne kadar çok özgürleşirlerse o kadar çok kıyamet yaklaşacak... ve en sonunda Demokratların üzerine kopacak!

Kaddafi zannımca oyunu anladı kendisi ne kadar kafirde olsa tutumunda kendisini haklı görüyorum ölmeyi hak edenler her zaman ÖLÜR!

Allah Müslumanlar'ın basiretlerini artırsın.
Wesselam....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
26428.jpg

'Kaddafi, Dini Bütün Bir Yahudi'dir' | .::Tevhid Haber::.

'Kaddafi, Dini Bütün Bir Yahudi'dir'
İsrail Kanal-2 televizyonuna konuk olan ve Libya Lideri Muammer Kaddafi’nin teyzesi olduğunu söyleyen Raşel Saade adlı bir kadın, Kaddafi’nin dini bütün bir Yahudi olduğunu söyledi.
23 Şubat 2011 / 10:22

El-Mustakbel el-Arabi'nin haberine göre İsrail Kanal-2 televizyonuna konuk olan ve kendilerini Libya Lideri Muammer Kaddafi'nin teyzesi ve teyzesinin oğlu olarak tanıtan Raşel Saade ve Cuvetya Brown Kaddafi'nin Yahudi olduğunu öne sürdü.

İsrailli program sunucusunun “Şimdi şu soruyu soralım acaba Kaddafi Yahudi kökenli mi? Siz ne zamandır Kaddafi'nin annesinin ve babasının Yahudi kökenli olduğunu biliyorsunuz?” sorusuna Kaddafi'nin teyzesi olduğunu söyleyen Raşel şu cevabı verdi: “İsrail'de babam ve büyük babam bize Kaddafi ailesiyle ile güçlü ilişkileri olduğunu söyledi. Kaddafi'nin annesi benim büyük annemin kız kardeşidir. Kaddafi'nin annesi asla Müslüman olmadı; Müslüman bir Arap şeyhe kaçtı. O, Yahudi olarak kaldı ve birinci kocasından bir Müslüman şeyhe kaçtı” diye cevap verdi.

Kaddafi'nin teyzesinin oğlu olduğunu söyleyen Cuveyta Brown ise, “Büyük annemin kız kardeşinin birinci kocasından çocukları vardı. Kaddafi'nin babası bir yahudiydi. Kaddafi'nin annesi olan Yahudi bir kadınla evlenmişti. Onların da Muammer Kaddafi adlı bir Yahudi çocukları dünyaya geldi” dedi.

Kaddafi'nin annesinin ilk kocasının (Kadadfi'nin asıl babası) eşine iyi davranmadığını bu yüzden de kadının oğlu Kaddafi ile Muhammed Bumniyar el-Kaddafi adlı bir Müslüman Arap şeyhine kaçtığını belirten Brown, Muhammed Bumniyar'ın Kaddafi'nin babası değil, vasisi olduğunu söyledi ve “Yahudi dinine göre Kaddafi tam anlamıyla bir yahudidir” dedi.

Kaddafi'nin annesinin bir Yahudi olduğu konusunda hiçbir kuşkunun bulunmadığını, ihtilafın Kaddafi'nin babasının Yahudiliği konusunda yaşandığını belirten uzmanlar ise Muammer Kaddafi'nin 1915-1943 yılları arasında Fransız ordusunda hizmet veren ve Libya'ya giden Albert Berizusi adlı Fransız vatandaşı bir pilotun oğlu olduğu yönünde iddialar bulunduğunu ifade ediyorlar.

Papers Mossad adlı kitabın yazarı Jack Taylor'un Libya Lideri Muammer Kaddafi'nin annesinden dolayı Yahudi kökenli olduğunu yazarken, Kaddafi rejimi muhalifleri ise Jakob Nimrudi adlı bir Yahudi işadamıyla yakın ilişkisi olan Kaddafi'nin Talmud'daki bir bayram münasebetiyle her yıl 7 Nisan'da bir siyasi tutukluyu seçerek idam ettirdiğini söylüyorlar.
Tevhidhaber / abna.ir

------------------------------------------------------------------
Tunus ve Mısırla Başlayan Olaylar ABD Projesi

KAYNAK: Alpaslan Kuytul : Tunus ve Mısırla Başlayan Olaylar ABD Projesi

26428.jpg

U Çevrimdışı

ummudamla

Üye
İslam-TR Üyesi
şehitliği de kimseye bırakmıyorlar. Hem bu dünyayı hem ahireti istiyorlar. ALLAH intikam alanların en hayırlısıdır.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
30 yıldır aç kalan ezilen veya işkence gören ortadoğunun insanları acaba neredeydi şimdimi akıllarına geldi savaşmak veya baş kaldırmak 3 veya 5 tane serseri twitte yazı facede yazı yazdılar millet sokağamı çıktı:))

Kafirler herzaman ki gibi oyunlarını oynamaya devam ediyorar oyun oynarkende bizleride oyunlarına katıyorlar.

bakın ihvan şimdiden demokratik ağızla konuşmaya başladı!

Peki ne olacak orta doğuda daha özgür daha demokrat toplumlar olucak aynı tr deki gibi... azgın olmayan kuklalar...
gelecek...

Demokrasi ile yönetim..... yavşak yavşak tipler.... olacak......

Hep özgürlük vaad ediyorlar...
unutmayın arkadaşlar
Kıyamet En çok özgür olanların üzerine kopacak...

Hadisde geldiğine göre "Kıyamet Hayvanlar gibi sokak ortasında çiftleşenlerin üzerine kopacak"!

İşte Demokrasinin küfür olduğuna delil olan bir hadis!

Ne kadar çok özgürleşirlerse o kadar çok kıyamet yaklaşacak... ve en sonunda Demokratların üzerine kopacak!

Kaddafi zannımca oyunu anladı kendisi ne kadar kafirde olsa tutumunda kendisini haklı görüyorum ölmeyi hak edenler her zaman ÖLÜR!

Allah Müslumanlar'ın basiretlerini artırsın.
Wesselam....

Ahi Allah cc basiretini zenginleştirsin, tam demek istediğin gibi oluyor ve ne yazık ki çoğu müslüman bundan bihaber. Küfür eskiden direk savaşarak zaptederdi, ardından sömürgeci mandacı düzeni kurdu. En son diktatörlerle işi götürdü. Ve şimdi demokrasi küfrsünü müslümanların başına sardı. En tehlikesi de bu zaten.

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aylar sonra, ne garip bir dünyadayız,zalim zalimliğinden asla önceki sonlarıda görmelerine rağmen vazgeçemiyorlar..sanki Allah(c.c.) onların kalplerini mühürlüyor..

Üst Ana Sayfa Alt