Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Kafir Çinin Hayvanlara Zulmu

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
birkaç sene önce çinlilerin bir fotoğrafını gördüm adamlar kasaplık hayvanları keser gibi yaşlı bir adamı kesip etlerini hazırlıyorlardı.Tabiki yemek için.Bunlar yamyam.Üstelik yeni doğmuş veya cenin halindeki bebekleri de yiyorlar(türkistanlı ailelerin bebeklerini).Çorba ve yahni ve kızartma yapıyorlar.Allah belalarını versin.

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
birkaç sene önce çinlilerin bir fotoğrafını gördüm adamlar kasaplık hayvanları keser gibi yaşlı bir adamı kesip etlerini hazırlıyorlardı.Tabiki yemek için.Bunlar yamyam.Üstelik yeni doğmuş veya cenin halindeki bebekleri de yiyorlar(türkistanlı ailelerin bebeklerini).Çorba ve yahni ve kızatma yapıyorlar.Allah belalarını versin.
ilk dediğin şey dogruysa cok korkunç ama fetüs ve cenin yediklerini biliyorum ,, dogu türkistan bebelerini ana rahminden çekip yiyor diye bende hatırlıyorum ... aşagılık köpekler diycem ama videodaki köpek bunlardan bin kere daha iyidir ,,, asıl hayvan bunlar

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ilk dediğin şey dogruysa cok korkunç ama fetüs ve cenin yediklerini biliyorum ,, dogu türkistan bebelerini ana rahminden çekip yiyor diye bende hatırlıyorum ... aşagılık köpekler diycem ama videodaki köpek bunlardan bin kere daha iyidir ,,, asıl hayvan bunlar

eğer fotoğraf fotoşoplu değilse doğru bir bilgidir herhalde.Adamlar bildiğiniz yamyam.Zaten komünizmde yaşlı ve hasta insanları elemek ve kominiteyi sağlıklı hale getirmek vardır(doğal seçilim).Bunlar bir adım daha ilerisi birde yiyorlar.Çinli subaylar bunun için restoranlara çok para veriyorlar(cenin çorbası için)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eğer fotoğraf fotoşoplu değilse doğru bir bilgidir herhalde.Adamlar bildiğiniz yamyam.Zaten komünizmde yaşlı ve hasta insanları elemek ve kominiteyi sağlıklı hale getirmek vardır(doğal seçilim).Bunlar bir adım daha ilerisi birde yiyorlar.Çinli subaylar bunun için restoranlara çok para veriyorlar(cenin çorbası için)
akhi valla iyi ki o memkeleterde dogup büyümedik ne diyeyim ,,, aslında İSlamı oralara götürmek için ugrasmayarak bize de pay düşüyor günahların ... yeryüzünde Allahın dini dısında din bırakmayana dek ugrasıyor muyuz , ben kendi adıma söyleyemi hayır :/

Üst Ana Sayfa Alt