Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kahvaltı Için Kolay Gözleme Erkekler Için

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende kucuklukten var yani akhi :)
Neyse canim gozlemeyi katletmeyelim boyle :) bir baska tarifte gorusuruz :)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Yanliz bir anim var Kucukken salata yapayim dedim sicakta millet calisiyo kara lahanayi marul sanip bi salata yapmisim ifil ifil diyorum marul boyle kokmaz her turlu malzemeyi de doldurmusum icine mis gibi gorunuyo lakin bunu ev ahalisinden bilirkisiler gelince baya bir hisima ugramistim :D biraz yedim olacak gibi degil aci aci utandik falan neyseki artik ayirt edebiliyorum

yaşımız 8/9 civarı, annem pazara gitmişti
abimle yumurta kırmaya karar verdik
geçtik ankastre ocağın başına, (yersen yani :) bildiğin küçük tüp )
koyduk tavayı ocağın üzerine, kırdık yumurtaları
bir yandan karıştırıyoruz fakat bu işte ters giden birşey var
yumurtalardan duman çıkmaya başladı :)
abim sağolsun geçde olsa hatırladı, ''annem yağ katıyordu'' dedi
biliyonda neden söylemedin fırçasınıda attım
devamı standart, annem süpürgeyi kullanır, metinde süpürgeyi parçalar :D

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sizin anılardan sonra bende heveslendim anlatayım bari :) sene 83 yada 84 nasıl olduysa 3-4 arkadaş cebimizdeki paraları birleştirip et aldık tahmini 150 ,200 gr anca eder, dağlık bir yer var eve yakın orada mangal yakacağız (ilk mangalımız :) ) tabiki ne tel var ne mangal nede kömür etraftan ne bulduysak (çöp ,atılmış kıyafet ,plastik odun parçaları) toplayıp yaktık eti de içine attık. Sonuç malum eti atar atmaz her şey güzelim ete yapıştı biz de kuru ekmeğe talim :)

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
siz yufka ve kaşar parasını hazır edin ben size Suriye'ye gittiğimde mücahitlere yaptırırım.Onların yaptığını da ben yerim artık :)

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Alacaklarsa alsınlar. Bu ülkede basın özgürlüğü var :)

Yufka var. Geçen yıl kek kalmamıştı.Çeçen Abdulhakim'in evinde misafirdim İdlib'de. Yufka ile pasta yaptılar. Bir şekilde uyduruyorlar.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
onlara her türlü özgürlük var. Hamas'ın bugününü değil dününü sevdik biz.

Üst Ana Sayfa Alt