Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kanal Tedavisi Nasıl Yapılır ?

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Pazartesi gununu beklerseniz net bilgi verebilir ama sunuda eklemek isterim;devlet hastahanesinde kanal tedavisi olmak istiyorsaniz onceden iyi bir doktor ve kanal tedavisi icin hastanenin malzemesinin kalitesini arastirin...Bu ozel icinde gecerlidir.Mutlaka arastirin...

Yesil kart sigorta vb varsa Devlet kanal icin 20 e yakin... ozelde 100 civarlari aliyor diye biliyorum,kesinfiyat icin insallah pazartesi ...Allah swt sifa versin akhiler,dislerinize iyi bakin gunde mutlaka bir defa fircalayin.Implat fiyatlari yuksektir.Her bir disinizin fiyati yaklasik 1500 tl kiymetini bilin ;)

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kac tl ye mali oluyor boyle tedavi?
ben memleketteyken devlet hastanesinde8diş hastanesi) stajerlik yapıyordum.en son 2 yıl önceydi. devlet hastanesinde bedava yapıyorlardı. ama diş hekimn dediğine göre devlet hastanesindeki malzemeler orta kaliteymiş. bide kanal tedavisinin başarılı olabilmesi için hem malzemenin kalitesi hem de hekim iyi olması lazım..

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Devlette sigorta ve yesil karti olanda para alinmiyor.

Üst Ana Sayfa Alt