Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kardeşler Feyzullah Birışık Kimdir? Bu Adam Da Yarbuzinin Dostumudur Onların Cemaatinden Midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

BirMusluman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
birde internette hep görüyorum her yerde bunlar çıkıyor suudcu diye atfedilen takım baya kalabalık galiba su an icin cennetedavet,tevhidsunnet diye siteler buldum birde ebu enes diye biri var bunlardan Allah için yardımcı olun kardeşler birde Abdullah yolcu ve huseyin cinisli var bunlardan hangilerini dinlesem faydalı olur yani daha çok ameli meselelerde dinleyeceğim için çok dikkat etmiyorum akidelerini biliyorum birçoğu Allahu alem suudcuydu .yinede yardımcı olursanız kardeşler öğrenmek istiyorum detaylı olarak..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bir müslüman kardeşim, Allah için açtığın konulara artık dikkat et. Tek tek piyasada adam bırakmadın soruyorsun. Böyle adam araştırılmaz ve konu açarken genel bir yazı ile sağlam adamı da basitçe lafızlarla ağzına dolayarak konu açıyorsun.

Hiç bir adamı herkes tam olarak beğenmez ya da beğenen çıkmaz.

Bu şekilde araştırmak için acaba kaç tane Feyzullah Birışık kitabı okudun?

Suudcu olunca ne oluyor?

Yarbuzi hakkında ne biliyorsun.

Açtığın konu bile başkalarının diline doladığı söylemler. Yazdığın birçok ismi şahsen sevmem gıcık olurum, buğz ettiğim de var ancak böyle konu açılmaz.

Ve siteyi takip eden birisin, Feyzullah birışığın birçok kitabını şahsen ben bile burada tavsiye ettim oradan bakman gereken birşeyi böyle yazıp konuyu ihtilafa götürüyorsun.

Genel olarak kitaplarda ameli takip ediyorsan zeminde hadis olması koşuluyla okumanda sorun olmaz.

Diğer isimler zaten sitede işlendi tekrar deşmeye gerek yok.

Feyzullah Birışık Türkiye'de ehli sünnetin gelişmesine katkı sağlamış en uç müslümanlardandır, Allah kendisiden razı olsun akidesi sağlam, kendisinden hayr'dan başka birşey görmedik.

Arkadaşlar lütfen konuları açarken dikkat edin. Bir hocayı sevebilirsiniz, buğzede de bilirsiniz. Severken ölçülü olun. Buğz ederken hatası varsa, bunu delilleriyle yazın ki, sözler havada kalmasın, yoksa dilin ucu yoktur her yere gider.

Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt