Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Kazf Nedir?Hükmü Nedir?Nureddin Yıldız

Ebu Tahir Çevrimdışı

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Bu suçun cezası idam olsa çok görmem. Bu mesele yüzünden cinayete varan fitneler doğduğuna şahidim. Hatta illa kadınlarada iftira atılmak zorunda değil. Bazen erkeklere atılan iftirada fitne olabiliyor
Bu çok büyük bir cürümdür.günümüzde her ne kadar islamdan bihaber,uzak yaşayanlarda çok görülsede maalesef ara ara müslümanların içine de girebiliyor bu tür fitneler.idam cezası belki kulağa hoş gelir lakin şeriatın belirlediği cezaları istiyoruz biz.
Kesinlikle katılıyorum.sadece kadınlara değil erkeklere de atılabiliyor bu iftira ve maalesef toplum olarak bir çöküşe yıkılışa sebebiyet veriyor.

K Çevrimdışı

Kerbela Şehidi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu çok büyük bir cürümdür.günümüzde her ne kadar islamdan bihaber,uzak yaşayanlarda çok görülsede maalesef ara ara müslümanların içine de girebiliyor bu tür fitneler.idam cezası belki kulağa hoş gelir lakin şeriatın belirlediği cezaları istiyoruz biz.
Kesinlikle katılıyorum.sadece kadınlara değil erkeklere de atılabiliyor bu iftira ve maalesef toplum olarak bir çöküşe yıkılışa sebebiyet veriyor.

Zaten şeraitın belirlediği cezalar asıldır. Ben bunu sadece günümüzde bir kısımlarının hadleri ağır bulmasına ithafen söylemiştim

Üst Ana Sayfa Alt