Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kemal Özer'in 2012 Yılında Aşıyla İlgili Yaptığı İbretlik Tespitler

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aşı olduktan sonra bir çok kalp krizi vakası var bu aşıların amacı vallahi sağlık için değil burada aşı olan kardeşlerimizi korkutmak istemem ama gerçek bu ne yazıkki dünyaca ünlü bir çok profesör covid 19 aşısı olanların büyük bir çoğunluğu 5 yıl için kan pıhtılaşması, kalp krizi ve çeşitli organ hastalıklarından öleceğini söylüyor ve çevremizdende duyuyoruz aşıya bağlı kalp krizi, pıhtı atması ve kanser vakaları oldukça fazla uzun vadede ne olacağını az çok tahmin ediyoruz zaten adamlar kendi ağzıyla söylüyor Dünya nüfusunu aşılar ile düşüreceğiz diye insanlar araştırıp sorgulamadan aşıya koştu ne yazıkki...

YIL 2012:
Kemal özer: Önümüzdeki yıllarda yeni bir senaryo ile karşı karşıya kalacağız kuş gribi diyecekler domuz gribi diyecekler ama bir şekilde bir yolunu bulup tüm insanlığı aşılamaya kalkacaklar ve dünya büyük bir soykırımın neticesini yaşıyor olacak.

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Hangi araştırmaya dayanıyor bu tespit?

Bu arada Kemal Özer doktor değil, virolog değil, gazeteci. Ve daha çok beslenme üzerinde çalışıyor.

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hangi araştırmaya dayanıyor bu tespit?

Bu arada Kemal Özer doktor değil, virolog değil, gazeteci. Ve daha çok beslenme üzerinde çalışıyor.

Dünya sağlık örgütü isimili deccalın uşaklarının araştırmasına dayanmadığı kesin şu bir gerçekki dünyada aşılar üzerinden büyük bir oyun dönüyor 7 den 70e ne idüğü belirsiz aşılar ile tüm insanlığı aşılamak istiyorlar...
mRna aşıları gen aşılarıdır bu aşılar insan dnasını bozuyor. Seçim sizin ya aşı olup dna nızı genetiğinizi bozacaksınız yada Allahın bize vermiş olduğu fıtrat üzerinden gideceksiniz biontech resmi sitesinde bile yazıyor deneysel gen terapisi diyerek ...

(Şeytan); "onlara emredeceğim de ALLAH’ın yarattığını değiştirecekler" (nisa suresi 119)

O, (senin yanından) ayrılınca yeryüzünde bozgunculuk yapmaya, ekin ve nesli yok etmeye çalışır. Allah ise bozgunculuğu sevmez..( Bakara Suresi.205)

mRNA ( pfizer-biontech) aşısı = gen terapisi( değişikliği) teknolojisi...

Vakti olan sonuna kadar izlesin dünyaca ünlü doktorlar aşı olanların 5 yıl için kalp ve organ hastalıklarından öleceğini söylüyor...

Hawkeye Çevrimdışı

Hawkeye

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aşı karşıtı olmayanlara cevap,
O aşının içinde ne olduğunu siz bilemiyorsunuz. Bazı hastalıklı zihinli virologlar vardır ki sırf kendi ceplerini düşünmek için sizin genlerinizle bile oynarlar.
Hocam vardı lisedeyken, onun oğlu vardı. Çocuk 3 yaşına kadar konuşabiliyordu. Aşı yaptırdı ve ne olduysa aşı yaptırdıktan sonra o çocuk bir daha konuşamadı ve bilinci gitti. Ve aşı yaptırdıktan sonra ölenler bile var. Araştırması size kalmış artık.

Tedavi mi olmak istiyorsunuz ?
Allah (c.c.)'ın verdiği nimetten faydalanın. Hastalığı Allah indirmemiştir ki, şifasını da Allah indirmiştir.

Ebu Saîd el-Hudrî'den (Radiyallahu anh) rivayet edilmiştir:
Bir adam Peygamber (ﷺ)'e geldi ve "Kardeşimin karın rahatsızlığı var" dedi. Peygamber (ﷺ) ona "Bal içmesine izin ver" dedi. Adam ikinci kez geldi ve Peygamber (ﷺ) ona "Bal içsin" dedi. Adam üçüncü kez geldi ve Peygamber (ﷺ) ona "Bırak bal içsin" dedi. Tekrar döndü ve dedi ki, " Ben de bal verdim." Bunun üzerine Peygamber (ﷺ) dedi ki, "Allah doğru söyledi, ama kardeşinin karını yalan söyledi. Bırak da bal içsin." Böylece ona bal içirdi ve iyileşti. [Sahih al-Bukhari 5684]

Hatta Şehid Mücahid İbnul Hattab (Allah onu kabul etsin) gazvede elinden yaralanırken, eline bal sürerek iyileşmiştir.

Son düzenleme:
عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Dünya sağlık örgütü isimili deccalın uşaklarının araştırmasına dayanmadığı kesin şu bir gerçekki dünyada aşılar üzerinden büyük bir oyun dönüyor 7 den 70e ne idüğü belirsiz aşılar ile tüm insanlığı aşılamak istiyorlar...

Kardeşim araştırmada önemli olan araştırmacının şahsiyetinden çok ortaya koyduğu rapordur, delillerdir. Tabi ki araştırmacı art niyetli ise manipüle edebilir, yanlış veya uydurma rakamlar ortaya atabilir, veya sonucu çarpıtıp alakasız çıkarımlarda bulunabilir. Ancak araştırmalar farklı kişiler tarafından tetkik ediliyor bu gibi durumların önüne geçmek için.

İkincisi, bu meseledeki araştırmalar DSÖ'den ibaret değildir. Dünyada birbirinden bağımsız binlerce kurum var. DSÖ'nün hepsi üzerinde söz sahibi olduğunu düşünmek abestir. Ve akıl yürütecek olursak her devlet aşıyı getirdi ülkesine, halbuki birbirine düşman bir çoğu. Dünyanın bir araya gelip bir oyun oynadığını düşünmeyi gerektirecek herhangi bir işaret yoktur.

Allah (c.c.)'ın verdiği nimetten faydalanın. Hastalığı Allah indirmemiştir ki, şifasını da Allah indirmiştir.

Aşıda şifa var ise onu da Allah indirmiştir.

Aşı üzerinden zarar gelmesi vuku bulur ama bu nadir bir durumdur ve aşı olmadan önce vücudun ne derece kaldırdığını tespit amaçlı doktora görünmek gerekir. Bazı hastalıklar vb durumlar buna yol açıyor.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Aşıda ziyade virus olayi ciddi bence.
Ağır covid geciren tanidiklarimin cigerlerinde hep izler kaldı. Yaşli olanlar bir kismi vefat etti bir kismi hafif atlatti hastaliği. Vurdu geci hepimiz de izler birakti bi sekilde. Ne oldugunu da kimse anlamadi.
Bunyeden bunyeye verdigi tepki nasil farkli ise virusun aşılar da oyle. Asidan dolayi ölen olmadi cevremde ya da baska rahatsizliklara vesile olan. Hic duymadim. Bende biontek oldum bir sey olmadi ama Ilerde ne olur bilmem. Napim yani etkileri 10 /20 sene sonra cikiyorsa ölüp giderim ya.
Valla içim şişti benim bu konudan.
Bir sey yapamiyoruz iste.
Simdi de enerji krizi. Iklim krizi bilmem ne.
Surekli ekonomis bilmem ne dergileri kapaklari uzerinden su olacak bu olacak deniliyor onlarda bi sekilde cikiyor.
Boyle seylerle oyaliyorlar arkalarindan baska seyler cikiyor. Ömür geçiyor ya
Hangisine yetişelim.
Duygudan duyguya geciyorum gun icinde 20 kere
Neye uzulcem neye sevincem ona bile yetisemiyorum.

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben dahil cevremde ki hemen hemen herkes asi oldu , yan etkisi ile karsilan, oleni gormedim , sadece 3. doz asi olanlar da ilk bir kac gun halsizlik oldugunu gordum.

Mesele artik komplo teorisi uretmek degil , bu meseler uzerine insan yetistirmek.
Ozellikle musluman cocuklarindan akilli ,zeki olani yada olanlari bulup , icabinda yurtdisina okutmaya gonderip ihtisas sahibi yapip, muslumanlarin kendi saglik ve diger konularda muslumanlari aydinlatmasi olacaktir.

Sadece saglik degil tabi cagin savaslarinda ne ihtiyac duyuluyorsa her konuda egitim gereklidir , gec bile kalindi

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Ben dahil cevremde ki hemen hemen herkes asi oldu , yan etkisi ile karsilan, oleni gormedim , sadece 3. doz asi olanlar da ilk bir kac gun halsizlik oldugunu gordum.

Mesele artik komplo teorisi uretmek degil , bu meseler uzerine insan yetistirmek.
Ozellikle musluman cocuklarindan akilli ,zeki olani yada olanlari bulup , icabinda yurtdisina okutmaya gonderip ihtisas sahibi yapip, muslumanlarin kendi saglik ve diger konularda muslumanlari aydinlatmasi olacaktir.

Sadece saglik degil tabi cagin savaslarinda ne ihtiyac duyuluyorsa her konuda egitim gereklidir , gec bile kalindi

500 milyon yildir bu eğitim işini savunuyorum bende.
Ama bi turlu bazi şeyler aşılamıyor.

Hakka-Davet Çevrimdışı

Hakka-Davet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi

Malesef bu komplo teorisi değil sizin çevrenizde zarar gören olmadı diye sorun olmadığı anlamına gelmez benim çevremde pıhtı atması, kalp krizi,yüz felci, ve ciddi yan etki yaşayanlar çok oldu..

Aşıdan zarar görenler sayfasında mağdurlar yazmış buyrun tıklayın okuyun...

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Malesef bu komplo teorisi değil sizin çevrenizde zarar gören olmadı diye sorun olmadığı anlamına gelmez benim çevremde pıhtı atması, kalp krizi,yüz felci, ve ciddi yan etki yaşayanlar çok oldu..

Aşıdan zarar görenler sayfasında mağdurlar yazmış buyrun tıklayın okuyun...

Ben yan etki yasamamis insan yoktur demiyorum ki , ben cevremde gormedim diyorum.
Ki eczaneden alinan normal sogukalginligi ilaci icin bile insanlara zaman zaman yan etkisi olduguna sahit oluyoruz.

Benim anlatmak istedigim komplo teorileri uzerinden cikarim yapmanin saglikli olmadigidir.
Komplo teorisi uretenler bile kafir , bizim guvenebilcegimiz Allah tan korkan mumin bilim insanlarina ihtiyacimiz oldugudur.
Bunu kafir saglamaz , Turk devletine de guvenmiyorsak icimizden boyle insanlarin cikmasini saglamak gerekli oldugunu anlatmaya calisiyourm. Neticede bu pandemi biter 10 yil sonra baska bir pandemi gelir...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi