Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Kimdir Bu Çirkef : Abdulkadir Polat?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum ey müslümanlar.

Kimdir bu Abdulkadir POLAT? Bi de biz tanıyalım. Akidesi nedir nereden gelir, nereye gider. Bilelim de ona göre bakalım yolumuza.

Ama sizden ricam haddimizi aşarak sakın IŞİD ve diğer mücahid gruplara laf atmayalım. Ben sadece bu adamın akidesini öğrenmek istiyorum.

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
Kendisi ALLAHa ibadetinde şirk koşmayan tağutları ve ehlini tekfir eden fitneci diyenlerin fitnelerinden uzak olan muvahhid bir müslümandır.asrın mürcielerinin biz oy kullananlara,çocuklarını okullara gönderenlere,askere gidenlere sufilerin ölülerden yardım istemelerine kadar e kadar şirk işleyen varsa müslüman diyoruz lafımdan uzak olan bir müslümandır.anlamadığım bu sitede tayyibin hamasın dahi müslüman olduğunu söyleyenlere dahi karşı her hangi bir tavır sergilenmezken şirk ehlini tekfir edenlere hemen bu harici tekfirci şerefsiz felan deniliyor. adamı doğru dürüst tanımıyorsunuz hemen hüküm veriyorsunuz hemde oy kullanmakta bir beis görmeyen kişilerin ağzından bazılarını istisna ediyorum

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
üstelik yapılan ropörtajta komutan değil direnişçiyle röportaj yazıyor.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu sitede oy kullanmayı beis gören birisini biz tanımıyoruz.Öyle biri mi varmış ?

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
siteyi biraz araştır

buraya takılıpta bu soruyu sormak neyse araştır kardeş

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum ey müslümanlar.

Kimdir bu Abdulkadir POLAT? Bi de biz tanıyalım. Akidesi nedir nereden gelir, nereye gider. Bilelim de ona göre bakalım yolumuza.

Ama sizden ricam haddimizi aşarak sakın IŞİD ve diğer mücahid gruplara laf atmayalım. Ben sadece bu adamın akidesini öğrenmek istiyorum.

maşAllah

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Kendisi ALLAHa ibadetinde şirk koşmayan tağutları ve ehlini tekfir eden fitneci diyenlerin fitnelerinden uzak olan muvahhid bir müslümandır.asrın mürcielerinin biz oy kullananlara,çocuklarını okullara gönderenlere,askere gidenlere sufilerin ölülerden yardım istemelerine kadar e kadar şirk işleyen varsa müslüman diyoruz lafımdan uzak olan bir müslümandır.anlamadığım bu sitede tayyibin hamasın dahi müslüman olduğunu söyleyenlere dahi karşı her hangi bir tavır sergilenmezken şirk ehlini tekfir edenlere hemen bu harici tekfirci şerefsiz felan deniliyor. adamı doğru dürüst tanımıyorsunuz hemen hüküm veriyorsunuz hemde oy kullanmakta bir beis görmeyen kişilerin ağzından bazılarını istisna ediyorum

bunu yazan sen olduğuna göre sana soruyorum.Ayrıca konuyu saptırmadan,oraya buraya sataşmadan sadece soruya cevap vermeniz tavsiye ederim.

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
bırak bu klasik sözleri ben siteyi yaklaşık 5 senedir tanıyorum gerek bu nickle gerek başka nicklerle girip çıkmışımdır.site yönetimini tanıyorum.benim sitedeki yazıların çoğunluğuyla problemim yok. ALLAH var bazılarını çok seviyorum

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
hamas bırakalım bunları kim kimin ne olduğunu biliyor.ne istediğini söyle ben de sana söyleyeyim

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Benim senden bir isteğim yok.Olsa bunu açık açık söylerim.Ne kadar açık sözlü olduğumu ve açık olduğumu herkes bilir.Konuyu sabote etmeden konuya dönelim.

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
nereye dönüyorsan dön sıkıntı yok.Ben bu kardeşi tanıyorum yakınen şahidim bu kardeşin akidesine yaşı gençtir bildiği bir doğru varsa onu kimseden korkmadan söyler.kendisi eger hata yaptıysa hatası söylendiğinde ama,fakat sız o görüşünden yada yazısından vaz geçer.yeterki nasihat eden erkekler çıksın ben kefilim kendisi nasihat alan kişilerdendir.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet bekliyorum, kendisi harici midir değil midir? Mürci midir değil midir?

Eğer bir ifrat veya tefrit durum varsa delil gösterebilir misiniz?

EBU NİDA Çevrimdışı

EBU NİDA

Üye
İslam-TR Üyesi
eger kendi rızası olursa sana email adresini vereyim kendin sor.böylece birinci agızdan öğrenmiş olursun. hem bu adalete daha uygundur.

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sahih bir akideye sahip olanlar birleşmeli cemaatleşmeli ve bu cemaat içinde başka cemaat oluşmamalı kimse kimsenin ipici çekmemeli toplam Allahualem belki 5000 kişiyiz yüzlerce grup oluşmuş ben arkadaşın sitesine baktım güzel paylaşımları var cehalet konusuna bakışını bilmiyorum eğer şirk noktasında mazeret olarak görmüyorsa paylaşımları bende olumlu etki bıraktı Allah cc işleri kolaylaştırsın yolunu açık etsin ve tez zamanda onu beni ve akidesi gerçekten kuran ve sünnet olan müslümanları birleştirsin

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulkadir polat fitneci bir adamdır roportaj yaptıgı adam ise yalan yanlış beyanlar veren dangalagın tekidir. Bunun ispatı cok basittir. Cihad ehli hakkında konusmak istemesekde bizi mecbur bırakmalarından dolayı bunları Allaha havale ediyoruz. İŞİD ve diğer guruplar bunların beyanatlarından beridir. Siz muslumanlara nasihatimiz bu tur insanlara itibar etmemeniz ve bunları kale almamanızdır. Allah hak ile batılı ortaya cıkartacaktır. Allah bu adamları ıslah etsin. iŞİDE attıkları iftiranın ve diğer guruplara attıkları iftiranın hesabını nasıl verecekler goz gore gore nasılda yalan yanlış konuşmalar yapıyorlar.!

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdulkadir polat fitneci bir adamdır roportaj yaptıgı adam ise yalan yanlış beyanlar veren dangalagın tekidir. Bunun ispatı cok basittir. Cihad ehli hakkında konusmak istemesekde bizi mecbur bırakmalarından dolayı bunları Allaha havale ediyoruz. İŞİD ve diğer guruplar bunların beyanatlarından beridir. Siz muslumanlara nasihatimiz bu tur insanlara itibar etmemeniz ve bunları kale almamanızdır. Allah hak ile batılı ortaya cıkartacaktır. Allah bu adamları ıslah etsin. iŞİDE attıkları iftiranın ve diğer guruplara attıkları iftiranın hesabını nasıl verecekler goz gore gore nasılda yalan yanlış konuşmalar yapıyorlar.!

Neden yapıyorlar bunu? Bunun sonucunda kimin eline ne geçecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...