Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kısa Film Köşesi

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
2+2=5 | Mükemmel kısa film

kardeşler köşeye destek verirseniz sevinirim... bu kısa filimler çok hüzel ve eğitici olduğunu düşünüyorum...teblilerimizde de anlatabileceğimiz kıssalar

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim şu pis filmi paylaşmaya utanmıyor musun? Bunun amacı nedir yani? İslam'ın şiarını taşıyan örtülü bir kadınla kafir bir adam asansörde başbaşa kalıyorlar sonra kadın yüzünü açıyor. Yüzünü açarkende bir yandan ezan okunuyor bir yandan müzik çalıyor. Bunu ne amaçla koyuyorsunuz buraya anlamış değilim. Allah'ın şiarlarına karşı hiç mi hassasiyetiniz yok? Ayrıca İslam'da bu şekilde yüzü, saçı-başı açık bir kadına bakmak haramdır bunu yahudiler, hristiyanlar hatta sofiler bile bilir. Ne yazık ki sizin gibiler ya bundan cahilsiniz ya da fıkhedemiyorsunuz. Eminim ki bu videoyu sofi forumuna koysan, sofiler çıkıp "kadının saçı görünüyor bu videoyu kaldırın" derler. Ama bu cahillerin hassasiyeti sizde yok ne yazık ki.

Hadi onlar kafir, dinsiz ki böyle filmler çekiyorlar diyelim. Peki sana ne oluyor da bunu iyi bir şeymiş gibi paylaşıyorsun? İlla paylaşım yapacağım mantığıyla hareket edince işin sonu buralara varıyor demek ki.

kardeş bunu farkeder farketmez sildim zaten hem sizin uyarınız üzerine değil...anında sildim ....ben şu anda ekranda görmüyorum siz görüyormusunuz...sonunu izleyince hata ettiğimi gördüm haya ettim...zaten bu yazyı okuyunca yerin dibine girdim diyeyim... ...tamamen izlemeden paylaşırmıyım birdaha....subhanallah

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
video sitede en fazla 2 tk durmuştur....hemen düzenle yaptım sildim ve kaydetmek için sadece 1 nokta koydum. eminim 2 dk dan fazla kalmadı...şu an görünüyormu ail bilgi verirmisiniz....

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben ideoyu 12:15 te düzeltmişim sizde bana bu yazıyı Dün, 12:24 de yazmışsın yani videonun sitede kalış süresi 5 dk dan fazla sürmemiş...herkesten özür dilerim

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şeyhülislam İMAM TEYMİYYENİN CAHİLLERLE GİRDİĞİ TARTIŞMA..

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
PEYGAMBERLERIN YOLUNA UYMANIN GEREKLILIGI IMAM IBNI TEYMIYYE R A TAGUTLARI TEKFIR ET