Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kullanımı Konu ve Mesajlara Yer İşareti Ekleme

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum ve Rahmatullah Arkadaşlar

Forum da açılan her konu ve mesaj için yer işaretleme özelliği mevcut. Bu özelliğe not alma diyebiliriz inşaALLAH.
Bilmeyen kardeşler için faydalı olacağına inanıyorum.

1. İlk olarak her mesaj ve konu da şu işareti görüyorsunuz.

yer%20isareti.jpg

2. Yer İşareti simgesine tıkladıktan sonra konu başlığını yazıp kaydet diyoruz...

yer%20isareti1.png

3. Kaydettiğimiz konu ve mesajlar profil hesabımızın sağ kısmından ulaşabilirsiniz...

yer%20isareti2.jpg

عبد الرحمن Çevrimdışı

عبد الرحمن

قُل آمَنتُ بِاللهِ ثُمَّ استَقِم
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuhu

evet ben de bunu bir altı ay kadar önce keşfettim yıllar sonra, eskiden varmıydı hiç bilmiyorum :D

bu arada akhi islam tr logosunu zaten yukarıda görüyoruz, profilindeki yılların Hattab fotoğrafı sana yakışıyordu değiştirmeseydin keşke :)

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuhu

evet ben de bunu bir altı ay kadar önce keşfettim yıllar sonra, eskiden varmıydı hiç bilmiyorum :D

bu arada akhi islam tr logosunu zaten yukarıda görüyoruz, profilindeki yılların Hattab fotoğrafı sana yakışıyordu değiştirmeseydin keşke :)

akhi üyelerimiz sağ olsun onu da istismar edince onu da değiştirmek zorunda kaldık :) millet kişisel profil resmi koymayı başlayınca :)

Üst Ana Sayfa Alt