Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Kritik Son İki Gün! Zorunlu Aşılar Geliyor!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Kritik son iki gün!
Zorunlu aşılar geliyor. Bu kez kaçış daha da zor olacak eğer Türkiye DSÖ nün yeni hazırladığı sağlık tüzüğünü 2 gün içerisinde kabul etmediğini resmi olarak bildirmezse üye olduğumuz için otomatik olarak kabul edilmiş sayılacağız. Bu akşam kuvvetli bir etiket çalışması yapalım, İlk etiketi 20.30'da paylaşacağım inşallah.
Lütfen herkes katılsın sonra çok geç olacak.
Ülkeler bir bir açıklıyorlar fakat Türkiye'den hâlâ ses yok.DSÖ mevcut durumda ülkelere “tavsiye veren” bir konumda iken, Dünya Sağlık Asamblesi (WHA) Uluslararası Sağlık Tüzüğünde değişiklik yaparak 24 Mayıs 2024 de DSÖ’ye üye ülkeler üzerinde yaptırım gücü olan “iddialı, yasal, bağlayıcı, kuvvetli haklar” vermek istiyor. DSÖ’ye üst yetkiler verme konusu G20-2023 zirvesi sonuç bildirgesinde açıklanmıştı.
Dünya Sağlık Asamblesi 77. Oturumu 24 - 31 Mayıs 2024

Resmi Olarak Reddetmeyen Ülkeler Kabul Etmiş Sayılacak
Resmi olarak kapsam dışında kalmayı tercih ettiğimizi- bildirmezsek değişikliklerde belirtilen yeni şartlara tabi olacağız. Gidip imza atılmamış olsa bile kabul etmiş sayılacağız. Konu ile ilgili detaylı bilgiler linkine eklediğim yazıda var. Sağlığını, hayatını, geleceğini, vatanını, memleketin önemseyen herkes lütfen bu etiket çalışmasına katılsın.

1716581068884.png

 
Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbim bizleri muhafaza etsin, rahmetiyle bizleri kuşatsın. Siyonistlere hiçbir fırsat vermesin. Bizi takva ehli kılsın ve bizlerin eliyle siyonizmi, siyonistleri yok etsin. AMİN AMİN AMİN
 
e.soyler.Tawheed Çevrimdışı

e.soyler.Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tek merak ettiğim: devlet twitter'ı takip ediyor mu...

Son iki gün kalmış ve...

Neyse, hayırlısı bakalım...


Abla, devletin kendinden haberi var mı? Kendinden haberi olan bir devlet, ülkeyi bu hale sokmaz bence. Yani, bakkala gidiyorsun. Bakkalda her şey bitiyor, bakkal sahibinin sonradan haberi oluyor. Ne kadar komik, değil mi? tc de böyle. 😄😄😄
 
Son düzenleme:
Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبنا الله ونعم الوكيل
Site Emektarı


Abla, devletin kendinden haberi var mı? Kendinden haberi olan bir devlet, ülkeyi bu hale sokmaz bence. Yani, bakkala gidiyorsun. Bakkalda her şey bitiyor, bakkal sahibinin sonradan haberi oluyor. Ne kadar komik, değil mi? Vallahi tc de böyle. 😄😄😄
Kendinden haberi olmaz olur mu, en çok onların haberi var ahi...

Bu twitter'ı da illaki biliyorlardır, ve ama ne etkisi olur hiç bilmiyorum. Yine de çalışan kardeşleri niyetlerinden ötürü tebrik ediyorum, Rabbim ecirlerini versin.
 
e.soyler.Tawheed Çevrimdışı

e.soyler.Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Haklısın, ama bu durumda devletin sorumsuzluğu, olayları neredeyse saf bir aşık hikayesine dönüştürüyor. Ne yazık ki, biz de böyle bir sistemin içindeyiz.
 
Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hala ayakta kalabiliyorsak bu Rabbimizin izniyledir. Chemtrails spreylemeler, GDO'lu ürünler, yapay maddi ve manevi şeyler, aşılar vs derken nefes alabilmemiz bile mucize. Bu, ALLAH'ın kullarını en güzel biçimde yaratmasındandır. ALLAH bizleri yıkmalarına izin vermesin. Amin.
 
Üst Ana Sayfa Alt