Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Küçük Cihada Koşun !!!

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum rahmatullahi ve berekad akhiler

7706

7707

7708

7709

DUALARINIZDA MÜCAHİD KARDEŞLERİMİZİ UNUTMAYIN !!!

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Allah hayrını versin kardeşim . Çok güzel bir işe imza atmışsın. mp3 olan bu Yoldaki İşaretler ders sohbetini, bölüm Sıralamasını da yazabilirseniz karışıklığı önleriz

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Allah hayrını versin kardeşim . Çok güzel bir işe imza atmışsın. mp3 olan bu Yoldaki İşaretler ders sohbetini, bölüm Sıralamasını da yazabilirseniz karışıklığı önleriz

amin ecmain ahi

valla bunu nette 4 bölüm olarak buldum devamının olduğunu bilmiyordum sayenizde öğrendim Elhamdulillah :)

ahi sözüm ona tasaffukçular büyük cihadtan fırsat bulmuyor küçük cihada gitmeyi

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Abdullah bin Mübarek (r.a) ın Fudayl bin İyat (r.a) (mekkenin abidi) gönderdiği mektubu neşide döken ahiler

263

Maliik Çevrimdışı

Maliik

Üye
İslam-TR Üyesi
selamu aleikoum ahi Allah razi olsun paylasimdan ancak ben videoyu açamadim :s ariyor diyo ama açilmiyor bi turlu bu videolari nerden bulabirim aceba???

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
selamu aleikoum ahi Allah razi olsun paylasimdan ancak ben videoyu açamadim :s ariyor diyo ama açilmiyor bi turlu bu videolari nerden bulabirim aceba???

aleykum selam ahi bende şimdi baktımda bendede aynı sıkıntıyı veriyor siyah ekranda kalıyor geçen izlediğimde bi problem yoktu sanırım geçici bi sıkıntı var şuan bu ara gülyarası sitesi hakkında çalışma yapıyorlar o zamana kadar sabredicez inşaALLAH

ahi şimdi bişey denedimde internet explorerden kaynaklanıyo adobe flaş player güncelle veya google chrome ile dene açılır inşaALLAH

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Abi mükemmel bi sohbet ya.Allah razı olsun.Sohbeti yapan kardeşimiz maşaAllah çok güzel anlatıyor.Üslubuda çok hoş.Acaba biliyormusun sohbeti yapan kardeşin ismi nedir?Başka sohbetleri varsa onlarıda dinlemek isterim.

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleyküm
Abdulmuizz Fida şu linkte
Yoldaki İşaretler 4 - 10 Mb

http://www.archive.org/download/Yold...kiaretler4.mp3

problem var dinleyemiyoruz linke bakar mısın.

Yoldaki ??aretler 4 Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle Buradan dinleyebilirsiniz İNŞAALLAH bende açılmadı ama indirme linki çalışıyor ayrı olarak aşağıdaki linktende indirebilirsiniz..

Get Yoldakiaretler4.mp3 on Wupload.com