Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Kürtçe Sohbetler

Melhame-i kübra Çevrimdışı

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler,
Benim bu konuyu açış amacım burada kürtçe sohbetleri toplamak ve biliyorsunuz ki kürt olup da türkçe bilmeyen kardeşlerimiz var ülkemizde.Siz değerli kardeşlerimden istirhamımdır.Bildiğiniz kürtçe sohbetleri burada paylaşırsanız memnun kalırım. çünkü bir insan kendi dilinden sohbeti dinleyince farklı oluyor.Ve aynı soydaşdan olan kişiye daha bir çabuk kanı ısınıyor. Bu açık bir gerçektir.Bu biraz yoruma açık bir konu çünkü benim çevremde iyi türkçe bilmeyen kürt kardeşlerim var.
aslında bu konuya sayfalar sığmaz ben kısa kesiyorum ve sohbetlerinizi bekliyorum kardeşlerim.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam bra Allah azze we celle te jı qayîl be inşeAllah

Soxbeta Soranî (binnivîs) :

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler,
Benim bu konuyu açış amacım burada kürtçe sohbetleri toplamak ve biliyorsunuz ki kürt olup da türkçe bilmeyen kardeşlerimiz var ülkemizde.Siz değerli kardeşlerimden istirhamımdır.Bildiğiniz kürtçe sohbetleri burada paylaşırsanız memnun kalırım. çünkü bir insan kendi dilinden sohbeti dinleyince farklı oluyor.Ve aynı soydaşdan olan kişiye daha bir çabuk kanı ısınıyor. Bu açık bir gerçektir.Bu biraz yoruma açık bir konu çünkü benim çevremde iyi türkçe bilmeyen kürt kardeşlerim var.
aslında bu konuya sayfalar sığmaz ben kısa kesiyorum ve sohbetlerinizi bekliyorum kardeşlerim.

Aleyküme selam Bra ez ji kurdim, de çı rınkgır we meseleyi weķır Allah subhane we teâlâ jite razi biwe insaAllah :harika: ama insaAllah Bra me'ı wendera pırs ne kın ewe çiye diye ?

Huzura Doğru Çevrimdışı

Huzura Doğru

''Hiç''likte profesyonel hizmetçi
İslam-TR Üyesi
Kürtler kürtçe biliyor mu?
Xwedê rûyê te spî bike

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
konuyu yanlış açtık galiba , başlık kürtçe sohbetler ancak, kürtçe islami video sohbetleri paylaşıcaktık. ama yinede iyi oldu.

Melhame-i kübra

Erkek
İslam-TR Üyesi
Pêk anîna hikmê Îslam. (İslam hükümlerinin uygulanması)
Ekran Alıntısı.PNG

yakaladım seni :)

Üst Ana Sayfa Alt