Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Kuşlar Kimyeviden Nasıl Kaçarlar?

V Çevrimdışı

vesadece

Üye
İslam-TR Üyesi
dün ofise camdan ufacık bir serçe girmişti, korkudan sağa sola kafasını çarparak çıkışı arıyordu, baktım ki çıkayım derken kafasını vura vura ölecek. elime aldım, kalbi güp güp atıyordu, uçamaz belki etrafta kedi falan var mı diye bakıp pencere kenarına bıraktım. uçtu gitti... sonra dedim "Rabbena ma halagte hezâ batıle..". Rabbim sen bunları boşa yaratmadın,,, bir serçenin yaşamına devam etmesi, güp güp atan kalbinin korkudan emin olarak uçması insana güzel bir his veriyor...
...
..
.
bugün yüzlerce çocuk,
henüz sadece kuş kalbi kadar olan kalpleriyle
çırpınarak öldüler.
tıpkı dün ve evvelsi gün yüzlercesinin öldüğü gibi.
ve biz doğru düzgün ağlamayı bile beceremez olmuş, zillet içinde yaşamaya devam ediyoruz.

ey müslüman kardeşim, masum bebekler çırpınarak ölürken biz ne için ve nasıl yaşıyoruz?
Vallahi bunun hesabını çok zor vereceğiz,
Nasıl ki masum bebekler kimyeviden kaçamıyorlarsa o çetin azap gününde Allah'ın (svt)azabından kaçamayacağız.. görmedim duymadım ben yapmadım diyemeyeceğiz..
Vallahi Allah(cc) yolunda malımızla canımızla dilimizle gece gündüz demeden savaşmazsak bunun hesabını veremeyiz....

Rahatsız olabilirsiniz:

1010284_571880359544709_1069993557_n.jpg

536939_530948550309087_372921076_n.jpg

dg8.jpg

halep%286%29.jpg

suriye_2-jpg20130821152238.jpg

suriye_cocuklar_1-jpg20130821111946.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1 oğlum var oda buna benzer bir rahatsıLıkla yarım saat nefessiz kalıp kasıldı.doktor iyikide su vermemişsiniz ağzına dedi,ya rabbi nasıl çaresizLikki suyla uyandırmaya çalışıyorlar ümmetin evlatlarını sabiilerini,ya rabbi o ufakoğlum ve kndi elimle intikamına memur et ve bizi hamza gibi ciğerleri sökülüp kuşlara lime lime etki ümmete duyarsız kaldığım günlerin hesabını sorma ,yerimde duramıyorum Allah şahit ya rabbi intikamına amir ettiğin birisini önümüze düşürde ayağımız sürtmeden intikamına memur olalım

H Çevrimdışı

huzeyfes

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Cennet ehli cehennem ehline: Biz Rabbimizin bize vadettiğini gerçek bulduk, siz de Rabbinizin size vadettiğini gerçek buldunuz mu? diye seslenir. "Evet!" derler. Ve aralarından bir çağrıcı, Allah’ın lâneti zalimlerin üzerine olsun! diye bağırır. (A’raf 44 )

Allahım bize zulme karşı dik duranlardan kıl.

ölümdenyoksun Çevrimdışı

ölümdenyoksun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
çocukları, babayiğit adamları çırpınırken seyrederken bin defa öldüm. Allah'ım sen onlardan intikamını alacaksın, ya Rabbi ya Kahhar ya Muntakim intikamını bizim ellerimizle al. amin

Canım kardeşim Selman,
Ödün kopuyordu, yerinde duramıyordun bebekler masum kuşlar gibi çırpınırken.
Babayiğit adamlar ah edip ağlarken, nerde müslümanlar diye feryat ederken.
Sen sözünde duranlardan oldun.
Adadığın canını rabbinin yolunda verdin.
Ya zafer ya şehadet dedin, sen kazandın canım kardeşim.
Allah canını kabul etsin, seni en yüksek derecelere eriştirsin.