Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Maher Zain - Ya Nabi Salam Alaike(HD)

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm.MaşaAllah çok hoşuma gitti.inşeAllah abi ve kardeşlerimize hediye ediyorum:)

Abu Hudhaifah 1996 Çevrimdışı

Abu Hudhaifah 1996

Üye
İslam-TR Üyesi
3alaykum salam guzel kardesim...

Abicim bak, ben bunu defalarca soyledim... Bu forumda, bu tur sarkilari koymayin lutfen... Akhi bu ''ilahi'' haramdir, icinde muzik vardir...

yahu insanlari anlamiyorum, sanki musiksiz ilahi yok, gidip illa da muziklilerini dinleyecekler ya... Bak kardesim, muzik kalbe nifak koyar...

lutfen allah rizasi icin bu sapik sarkilari koymayin buralara... Bir seyin ismini degismesi, onu helal yapmaz, bu seytanin bir oyunudur..... yahu bide abilerime ve kardeslerime hediye ediyorum diyorsun yaa...

konusmam biraz sert, cunku bunu o kadar cok kez soyledim ki, yahu koymayin artik su muzikleri buraya, cildiracagim yaw.. dikkat ederseniz forumda sadece bu muziklere yorum yapiyorum... neyse khayr

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam.Biraz sakin olursanız daha hoş olacağını düşünüyorum sayın kardeşim...Adminler bakarlar eğer dine uygun birşey değilse gerekeni yaparlar silerler.Ozaman bir problem kalmaz allahu alem? Selamun aleyküm.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
aleykumselam akhim

sözleride,seside güzel maşaALLAH ama müzik bozmuş yaw :(

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sesi güzelmiş güzel söylüyor.
Ama ben de gıcık oldum bu videoya.
Baştaki piramit falan da cabası.
bence de silinmeli.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben piramiti görür görmez direk önyargılıyım :D
Hiç sevmem . kurcalayınca çoğunlukla tahminim de tutuyor. artık araştırmadan direk önyargı moduna girdim piramitlilere:D

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
demek bazı şeyler,müzik olmadan da olabiliyormuş :) elhamdulillah

ALLAH Resulu'nü öven parçaları çok seviyorum