Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mahkum Cezadan Kurtulabilmek Için Horozu Nasıl Öldürmelidir?

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kral birgün kendisine karşı büyük suç ilemiş olan bir adamı cezalandırır. adamın cezası idamdır. bu ceza üzerine kral mahkuma bir seçenek sunar. önüne bir horoz koydurtur ve sen bu horozu nasıl öldürürsen biz de seni öyle öldüreceğiz der.

sorumuz şu mahkumun bu cezadan kurtulabilmek için horozu nasıl öldürmelidir? :hahahaa

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu kez cevap mantıklı olacak. maalesef bilemedin :hahahaa

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
senin sordugun sorularin cevaplari mantikli olmuyordu bende mantiksiz cevap vereyim dedim :D :p

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:lol: iyi ozaman artık normale dönebilirsin :lol: cevaplarınızı bekliyorum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
ya saten kral adama sen bu horozu nasıl öldürürsen bizde seni öyle öldüreceğiz diyor horuzun nasil öldügünün ne önemi var adam sonunda yine ölüme mahkum oluyor bu durumda kurtulma ihtimali yok

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
horozu öyle bir öldürüyoki, kral adamı o şekilde öldürtemeyeceği için adam kurtuluyor.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kralın insafı yokkkkkkkkk. :lol: horozu öldürme biçimi bir insana uygulanması imkansız olduğu için kurtuluyor :lol:

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
kralın insafı yokkkkkkkkk. :hahahaa horozu öldürme biçimi bir insana uygulanması imkansız olduğu için kurtuluyor :hahahaa
peki nasil öldürüyor horozu insana uygulanmiyacak kadar imkansiz ne olabilirki?

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
mantıklıysa ben cevap vereyim o zaman
kral, horozun kafasını ağzının içine sokar ve orda nefessiz kalarak horoz ölür.böylece onu kimse öldüremez
işte mantık bu kardeşim :p

A Çevrimdışı

anaksunamum

Üye
İslam-TR Üyesi
AMA KAFASINI AĞZINA SOKTUĞUNDA HORAZDA RAHAT DURACAK DEĞİL YA.
BOĞAZINI GAGALAR.AYRICA HOROZUN NEFESSİZ KALABİLMESİ İÇİN Bİ YARIM SAAT AĞZINDA KALMALI Kİ BUNADA ADAMIN DAYANABİLECEĞİNİ PEK SANMIYORUM.
BENCEEE
HOROZU ÇATLATANA KADAR ÖTMESİNİ SAĞLAR...
NASIL OLSA İNSANLAR ÖTEMEZ:)

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
sonuçta kral ölmemek için elinden gelen tüm şeyleri yapacak,horozun gagalaması mı daha kötü ölmek mi?
horoz rahat durmazsa bi süre sonra duracaktır :D
bildiğim kadarıyla cvp budur

A Çevrimdışı

anaksunamum

Üye
İslam-TR Üyesi
özlem ' Alıntı:
sonuçta kral ölmemek için elinden gelen tüm şeyleri yapacak,horozun gagalaması mı daha kötü ölmek mi?
horoz rahat durmazsa bi süre sonra duracaktır :D
bildiğim kadarıyla cvp budur
İYİDE AMA ÖLMEKTEN KURTULUCAK OLAN KRAL DEĞİL Kİ
KRALA KARŞI GELMİŞ BİADAM

Ö Çevrimdışı

Özlem

Üye
İslam-TR Üyesi
NEYSE İŞTE KURTULAN OLAN, ADAM OLUYOR.
YANLIŞ YAZMIŞIM BU BİLMECEYİ FARKLI BİLİYORUM AMA CVP BU YANİ

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
özlem kardeşimiz kısmen cevabı bildi ama biraz yanlış hatırlamış. ölecek olan kral değil. mahkum horozun kafasını ısırarak kopartır. öylece öldürür. kral mahkumun kafasını ısırarak kopartamayacağı için mahkumu serbest bırakır. doğru cevap özlemden :)

Üst Ana Sayfa Alt