Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mart Ayı Üyesi Adaylarını Seçiyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşler,

Ayın üyesi seçimlerine Mart ayıyla devam ediyoruz.

İlk etapta inşallah açılacak anket için adayları belirliyoruz. Bunun için 2 hafta süremiz var. (Daha sonra bu konuda verilen isimler arasında oylama yapılacak inşallah)

Bu konudan aday göstermek istediğiniz kardeşlerin nickini (sebeplerini belirterek) yazabilirsiniz.

Not: Her görüş sahibi, en fazla 3 nicki aday olarak önerebilir inşallah.

İstisna olarak; konuyu başlatan olarak ben, Ummu Aişe Abdulmuizz Fida ve IsLaM4eVeR ahi bu seçimlerde yer almıyoruz inşallah. Ayrıca kendi isteğiyle ruhisukut kardeşimiz de bu ay katılmak istemediğini belirttiği için ona da oy kullanmıyorsunuz. Bilginize ) Hadi kolay gelsin : ))

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Abdulkahhar , ümmete fayda sağlayan bir konuyu sevk ve idare ettiği için.

Rufeyde Hafsa , son zamanlarda paylaşmış olduğu konular kardeşliğe teşvik edici ve hayra davet olduğu için.

Muzammill , hiç ilim dışı bir paylaşımını görmediğim için.

Rabbim yazdığım ve yazmadığım kardeşleri şeytanın vesvesesinden korusun, onlara hayırlı salih ameller nasip etsin, yazdıklarımın gururlarını okşamasına müsade etmesin inşaallah.

M Çevrimdışı

Meliksah Kayaaaa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
metin öztürk gerçekten abi gibi abi,sitenin abisi Allah razı olsun davet hattındada ilgili,alakalı olduğu için.

Rufeyde Hafsa Okuyan,Araştıran zamanını güzel değerlendiren öğrendiklerini bizlerle paylaşan bacımız:cemaat

muwahhide Tevhid paylaşımlarından dolayı:ahim

Saymadığım daha çok kardeş var Allah onlardanda Razı olsun İnşallah. .

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Abdulkahhar , ümmete fayda sağlayan bir konuyu sevk ve idare ettiği için.

Rufeyde Hafsa , son zamanlarda paylaşmış olduğu konular kardeşliğe teşvik edici ve hayra davet olduğu için.

Muzammill , hiç ilim dışı bir paylaşımını görmediğim için.

Rabbim yazdığım ve yazmadığım kardeşleri şeytanın vesvesesinden korusun, onlara hayırlı salih ameller nasip etsin, yazdıklarımın gururlarını okşamasına müsade etmesin inşaallah.
metin öztürk gerçekten abi gibi abi,sitenin abisi Allah razı olsun davet hattındada ilgili,alakalı olduğu için.

Rufeyde Hafsa Okuyan,Araştıran zamanını güzel değerlendiren öğrendiklerini bizlerle paylaşan bacımız:cemaat

muwahhide Tevhid paylaşımlarından dolayı:ahim

Saymadığım daha çok kardeş var Allah onlardanda Razı olsun İnşallah. .
Estağfurullah. Allah beni sizlerin zannettiğinden daha iyi etsin. Keşke gerçekten faydalı bir kimse olabilseydim.
Allah sizlerden razı olsun.

Ebu Selman et-Turkî Çevrimdışı

Ebu Selman et-Turkî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Alketa
metin öztürk Mustafa Sabri
Meliksah Kayaaaa Melikşah Kaya
genel tavırlarından dolayı
melıksahlar karışmış olabılir metinle mustafada karıştı :)
fazla yazdıysam alketayı çıkartın :eek:

KAYA ABI SEN CANSIN.

...

Abi simdi şu cümleni bazi kardesler yanlis anlayabilir, ben açıklayayım musadenle

'Fazla yazdiysam alketayi çıkartın"

Şerhi; şayet fazla yazdiysam hic kendinizi yormayin direk alketayi 1.liğe çıkartın :hacıabi

M Çevrimdışı

Meliksah Kayaaaa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
KAYA ABI SEN CANSIN.

...

Abi simdi şu cümleni bazi kardesler yanlis anlayabilir, ben açıklayayım musadenle

'Fazla yazdiysam alketayi çıkartın"

Şerhi; şayet fazla yazdiysam hic kendinizi yormayin direk alketayi 1.liğe çıkartın :hacıabi
:ssrtcbya:

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim adaylarım sitenin çoğunluğudur arada 3 tane kimi seçebilirim ki ? Vallahi zor iş onun için tek adayım Alketa bence onu seçelim ve kurtulalım yoksa her seçimde beni seçin diye başımızın etini yiyecek :)

(Alketa çok riskli ama değişik bir strateji izliyorum tutarsa uzak ara birincisin :teşekkür )

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Benim adaylarım sitenin çoğunluğudur arada 3 tane kimi seçebilirim ki ? Vallahi zor iş onun için tek adayım Alketa bence onu seçelim ve kurtulalım yoksa her seçimde beni seçin diye başımızın etini yiyecek :)

(Alketa çok riskli ama değişik bir strateji izliyorum tutarsa uzak ara birincisin :teşekkür )

Abi bu stratejinin tutacağına inaniyorum.:hmmm:

Abim doğru söylüyor
Beni seçin ve kurtulun.

Alketa yorumları tam yerinde yapıyor :)
JuNDuLLAH valla bu kardeşi tanımadığım halde sevdim :)

İste bu !
Kardesimsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...