Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mecmuu-Fetava Süleyman bin ulvan

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
27255

27256

27257

27258

Akîde, hadis ilimleri, namaz, oruç, alışveriş gibi bir çok ana başlıkta onlarca sorunun cevabını bulabileceğiniz Mecmûu Fetâvâ kitabında özellikle müellifin güncel sorunlara getirdiği çözümler derin ilmî vukufiyetini gösteriyor. Özellikle hadis ilimleri konusunda engin birikimini görebileceğimiz Şeyh Süleyman el-Ulvân'ın fıkhî meselelere olan hâkimiyeti kendisini hissettiriyor. Türkçe'de ilk defa çıkan kitap büyük boy, ciltli, 424 sayfa olarak hizmete sunuldu.

Elhamdulillah suleyman bin ulvan ın eserleri turkiyede basıma girdi bir yayınevi tarafından.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
elhamdulillah

inşaALLAH devamı gelir

Usuli Çevrimdışı

Usuli

ےے مِلَّةُ إِبْرَاهِيمَ ےے
İslam-TR Üyesi
PDF olarak var mı? :unsure:

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
PDF olsaymış iyi olurmuş ama pek sanmıyorum.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Ravza kitapta 49 tl imiş.
Fiyati o kadar da cok degilmis bence
Toplu alınırsa indirim de yaparlar aslinda
Öğrenciye fazla bence amma ))
Ayrıca toplu alım olsa dahi tek adres olması gerekmiyor mu kargo için? Çok vakıfiyetim de yok o konuda ama

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Tabi gerekiyor, birinin uğraşması gerek boyle bir durumda ya da bireysel pazarlik yapip ogrenci oldugunu belirtip indirim isteyeceksin. :D
Zor o mesele ya ))
Allah'ın nasip ettiği zaman elbette gelecektir.
Bunu çok yaşadım bakalım ))

Üst Ana Sayfa Alt