Mehmet Emin Akin Hocamizın Alparslan Kuytul'un Videosuna Cevap

KavaFiL

Bir kişiyi kurtarmak için çabalayınız..
İslam-TR Üyesi
ALPARSLAN KUYTUL'UN AŞAĞIDA LİNKİ VERİLEN, SURİYE CİHADI HAKKINDAKİ İĞRENÇ AÇIKLAMALARI ÜZERİNE MEHMET EMİN AKIN HOCAMIZ BİR AÇIKLAMA PAYLAŞTI.
----------------------------------------------------------
Yeter be adam, bu sefahet ve bu hamakatı bir bırak haddini bil.

Bırak şu Şia yaltakçılığını ve kimliğini gizlemeyi, timsah ağlamaz.
Suud, Amerika'nın uşağı da Afganistan'da Amerika'ya yardım eden İran ve Şia hakkında neden bir tek kelime söylemiyor bu çok akıllı adam.
Suriye'de Cihadın zaferi;Türkiye'de İran'ın uşaklarını rahatsız etmeye başladı. Mücahidlerden silah bırakmasını isteyen ahmaklar, neyi sesi?Şamlı Mücahidler "bir bilen"e (!) sormamışlar. Sorsalarmış bu halde olmazlarmış. Kitabı ve hesabı bilen adama sorulsaymış kimse ölmezmiş.Vallahi, küfrden-güya-bu kadar nefretle (!) Allah'ın rahmetinden bu kadar umudun kesilmesi namusu ve ırzlarını savunanlara tavsiye edilmez.Oturduğunuz yerde keyfiniz tıkırında, Suriye'deki Müslümanlara akıl vermeyin, Siz Cihadın ne anlamını bilirsiniz ne de tadını..

Şu adamı Suriye'ye götürselerdi de Suriye'deki Müslümanlara İslam'ın ne demek olduğunu ve dünya siyasetinin nasıl işlediğini öğretseydi.Suriye hakkında bu kadar akıl veren ukala adam, acaba bu güne kadar sahabeye küfreden ve onları kafir görenler hakkında tek kelime etti mi?Şia'yla aramızdaki ihtilafları alimler konuşmalıymış. E kardeşim ne duruyorsun senden başka alimimiz mi kalmış ki Şiayla tartışsın!Alpaslan Kuytul Kur'andaki "Musebbit"lerden olma yolunda. İran ve Şia adına zekice bir felsefe yapıyor Cihada karşı sinsi bir savaş veriyor.Alpaslan Kuytul'a buradan yazmak zorunda kaldık.Lütfen artık tiksinti doğuran Suriye yorumlarını bırakın,Şia hesabına fitne üretiyorsunuz..!Suriye'den mücahidlerin silahını bırakıp kaçmalarını tavsiye eden adam, Müslümanların canı ve kanı üzerinden vicdan sömürüsü yapıyor.

Şam'dan Nusayrî ve Şiî tağutları zelil için hangi mümin tavrı ortaya koydunuz ki,şimdi ucuz laflarla zehir içmelerini tavsiye ediyorsunuz?Suriye için timsahın gözyaşını döken birileri,aslında şunu söylüyordu; 'Devrim İran'daki gibi olur siz kimsiniz ki devrim yapacaksınız'

Mücahidlerin silahlarını bırakıp zillet içinde Şam'dan kaçmalarını tavsiye eden adamlar,aslında "Biz size üstün geldik" diyenlerin vekili..

Kardeşler; Mücahidlerin silahlarını bırakıp kaçmalarını söyleyenler; bir İran projesidir çok dikkatli olun sizi çatışmaya çekiyorlar..
Size çok hayasızca iftiralar ve ağır saldırılar olabilir dikkatli olunuz..!
KARDEŞLERİMİZİN VE IRZLARI KAFİRLERCE AYAKLAR ALTINA KADINLARIMIZIN BİR YUDUM ZEHİR İÇMELERİ İÇİN SURİYE'YE ZEHİR KAMPANYASI AÇILMIŞTIR.

İran’ın tuğyanına ve Şia’nın Irak'taki zulmüne ve ABD'li askerle yaptıkları tecavüzleri tel'in etmeyen sussun "sadıklar"a akıl vermesin.Niye mücahdilerle cihad etmediğimizi sorgulamaya (!) başladılar. Biz sizin gibi arkadan vurmuyoruz işimi yapıyoruz. Size de sormayacağız.Kardeşler,cihaddan soğutmak isteyen fitne progandalara kulak vermeyin, biz yenilsek de savaşacağız.
Cihad Allah'a imandır korkulara değil.

Sadık ve muzdarip kardeşlerimiz, Suriye ilgili videolarımızı lütfen acilen paylaşın İran adına fitne Suriye'de "teslimi silah" etmeyi yayıyor.Şam'daki mücahidleri eleştirdikleri kadar Esed'i ve İran'ı bir kez Müslümanca eleştirmeyenler,Müslümanların canlarının derdine düşmüşler (!)
-MEHMET EMİN AKIN-


Haber linki
 

Hutve

Fani dünyada; ayrılıklarda fanidir..
İslam-TR Üyesi
Kim Cihad'a dil uzattıysa bu gözler onun daha bu dünyadeyken rezil olduğunu gördü. Allahu Teala, Türkiye'nin Humeyni'si Alparslan Kuytul'a öyle bir zillet verdi ki her hafta Twitter'da gündeme giriyorlar, kadınlarını panzerlerin önüne çıkarıyorlar.

Allahu Teala, Mehmet Emin Akın hocamızdan, Tarık hocamızdan, Musa hocamızdan, Hasan Karakaya, hocamızdan ve Yaşar Aydın hocamızdan razı olsun.
 

İmam Malik

İyi Bilinen Üye
En çok zoruma gidende ne biliyormusun abi, birde utanmadan çıkıp AKP'ye yada kendisine bu konuda muhalefet edenlere "Ben dememişmiydim" diye parmak sallaması. Alparslan Kuytula sormak lazım, işgalci iranın hiçmi suçu yok?
 

Hutve

Fani dünyada; ayrılıklarda fanidir..
İslam-TR Üyesi
Kim Cihad'a dil uzattıysa bu gözler onun daha bu dünyadeyken rezil olduğunu gördü. Allahu Teala, Türkiye'nin Humeyni'si Alparslan Kuytul'a öyle bir zillet verdi ki her hafta Twitter'da gündeme giriyorlar, kadınlarını panzerlerin önüne çıkarıyorlar.

Allahu Teala, Mehmet Emin Akın hocamızdan, Tarık hocamızdan, Musa hocamızdan, Hasan Karakaya, hocamızdan ve Yaşar Aydın hocamızdan razı olsun.
+Çetin Hoca
 

Şu an bu konuyu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt