Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mehmet Göktaş-Öyle ya, doksan yıllık kıyamın bir secdesi olacaktı"

U Çevrimdışı

Umm Emin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bu nasıl bir kin ve öfke hali anlamış değilim.
Kendim Hüdapar'ın tam içindeyim.
Allaha yemin ederim ya siz uzayda kurulmuş bir Hudapardan bahsediyorsunuz ki haberim yok. Yada taasub ve aşırı artniyetten ne dediğinizi bilmiyorsunuz.
Sübhanallah içinde olmasak açaba diye şüpheye düşeceğim nereye. .
El insaf yahu..Eleştirecekseniz tutarlı olsun ve islami endişeyle delilli olsun eyvallah.bu nasıl bir ruh hali anlamış değilim.
Adam doğru söylüyor diye islam düşmanları saldırıyor ve sizde tatmin olmayıp bir kulp bulup saldırıyorsunuz.
Allah aşkına derdiniz ve davanız nedir..
Hızını almasan yok edilmesi öncelikli hainler diyeceksin..
Gidin islam düşmanlarıyla uğraşın..
Vesselam.
Hudapar yonetim kadrosunun kökü cogunlukla disa bagimlidir. Kurulus tarihi bile bilgi verebilir bu konuda. Allah, raiyetini hidayete erdirsin. Cok temiz insanlar da var icinde. Misal; bir kinama yapacaklarsa once Iran'i bekliyorlar.

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Mehmed Goktas elini tasin altina neden koymuyor? Bahsettigi " Kiyam"in neresinde duruyor? Ayni meseleleri yillarca temcit pilavi gibi onumuze koymalari duyarsizlastirma faaliyeti degil de nedir?
Ben adamı savunmuyorum. Yazısı güzel olduğu için buraya aldım.
Bu durumu eleştirip çocuklarını okulda putun önüne dikmeleri de ayrı bir tenakuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben adamı savunmuyorum. Yazısı çiçek olduğu için buraya aldım.
Bu durumu eleştirip çocuklarını okulda putun önüne dikmeleri de ayrı bir tenakuz
bu devirde çocuğunu okula göndermemek bir nevi cihad. kaç kişi başarıyor Allahualem. Allah dinini uygulamaya çalışan herkesin yardımcısı olsun çocuk büyük sınav

Üst Ana Sayfa Alt