Merhaba Yeniyim

soznakliyat

Yeni Üye
Üye
Selamun aleyküm ismim veysel , forumunuza yeni katıldım benimde bir islamı forum websitem var amaç kimin yüksekde kimin en iyisi olması değil bizim amacımız herkezin islam hakkında daha iyi yerlere gelebilmesi herkezin cevabını bulamadığı konulara cevap bulabilmesi teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

ez-Zehebî

İyi Bilinen Üye
Üye
Böyle bidatları yaydığın bir site mi İslamî site? Allah’tan kork!

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi
Böyle bidatları yaydığın bir site mi İslamî site? Allah’tan kork!
Ben siteyi incelemedim
Açıklama için sağol kardeşim

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Üye
Ve aleykum selam kardeşim hoş geldin, inşaAllah gelişin sana da bize de dünya ve ahiret için hayrolur..
Sitendeki özellikle işaretli maddeyi de diğer kardeşlerimizin dikkatine sunmak isterim ;
Screenshot_20200120-155043__01__01.jpg

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Üye
Akhi zaten arkadaş bizim forumun şartlarını ve kurallarını kopyalayıp yapıştırmış

Ekli dosyayı görüntüle 24897
Ekran görüntüsünü alıntılamadan önce acaba site sunucularının genel zorunlu şartları mıdır diye aklıma geldi ama kardeş cevap verseydi onu soracaktım, keşke ilk yorumda sorsaydım hem zan altında bırakmış olmazdım Veysel kardeşi.. Bizim şartlara da bakmamıştım üzgünüm.. Veysel kardeşimden özür dilerim, hakkını helal et kardeşim.
Fevri ve ön yargılı davranışımın hatalı sonucunu tam olarak bana hatırlattığın için senden de Allah razı olsun Ebu Tahir akhi.

Ebu Tahir

لا إله إلا الله
Üye
Ekran görüntüsünü alıntılamadan önce acaba site sunucularının genel zorunlu şartları mıdır diye aklıma geldi ama kardeş cevap verseydi onu soracaktım, keşke ilk yorumda sorsaydım hem zan altında bırakmış olmazdım Veysel kardeşi.. Bizim şartlara da bakmamıştım üzgünüm.. Veysel kardeşimden özür dilerim, hakkını helal et kardeşim.
Fevri ve ön yargılı davranışımın hatalı sonucunu tam olarak bana hatırlattığın için senden de Allah razı olsun Ebu Tahir akhi.
Amin ecmain kardeşim