Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mescid-i Aksa Cihadi Masaüstü Resimleri - 10 Adet Duvarkağıdı Resimleri islam-tr.net'te

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
İslam'ın Kanayan Yarası

Mescid-i Aksa Yanıyor!!!

islam-tr.org Sunar

6378.gif

Sonra şüphesiz ki Rabbin, eziyete uğratıldıktan sonra hicret eden, sonra Allah yolunda cihad edip sabreden kimselerin yanındadır. Şüphesiz Rabbin bundan sonra da çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.

Nahl Suresi 110.Ayet

aksaphotoshop..jpg

6368.jpg

6370.jpg

6371.jpg

6372.jpg

6373.jpg

6374.jpg

6375.jpg

6376.jpg

6377.jpg

aksaphotoshop..jpg

Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Guest
Allah emeği geçen herkesden razı olsun... resimlerin hepsi çok güzel ve anlamlı resimler o kadar güzelki hangisini masaüstü resmi yapacağıma karar veremedim :)

I Çevrimdışı

islamic

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rahman sizlerden razı olsun çok güzel resimler evet kardeşler mescidi aksayı ve ordaki müslümanları malesef unutuyoruz Allah bizleri affetsin

D Çevrimdışı

duasin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH (cc) emeklerinizin karşılığını fazlasıyla verir inşALLAH

DAVA Çevrimdışı

DAVA

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
masaALLAH cok güzel bir calisma olmus, ALLAH razi olsun

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
emeği geçenlerden rabbim razı olsun.... evet kanayan yara mescid-i aksa. biz onları unutmuyoruz hernekadar unutturulmaya çalışılsa da.....dua etmekten başka çok fazla birşey gelmiyor elimizden ...KUDÜS BİZİMDİR!!! MESCİD-İ AKSA BİZİMDİR!!!

E Çevrimdışı

ezeli

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
gercekten MAŞŞALLAH ALLAH razı olsun cooook güzel olmuş calışmalarınız

Şevval_16 Çevrimdışı

Şevval_16

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kişilerin samimi olarak Gazze'de yaşanan drama ne kadar üzüldüklerini sorgulamak benim haddim değil.
Buna muktedir de değilim. Gerçekten üzülüyoruz ama neye ve ne yapacak kadar üzülüyoruz?

Tv tüpü ve ekranı arasında hasbel kader sıcak evimizde yahut dolma sararken seyrediyor ve ev kedisi rolüyle sokak kedilerine acıyoruz.
Elbette içimizdeki yarayı bir nebze söndürebilmek için sokaklara dökülebiliyor yahudilere küfredebiliyoruz. Kime fayda? Kime zarar??

Ben buna inanmıyorum. Rahat yaşamaya alışmış, kopuk ülkenin kopuk müslümanları olarak inanmıyorum.
Gazze yok! Gözyaşı yok! mücadele vaktidir dediğimizde arkamızda o kalabalıktan eser yok!

Tüm inananları şu ayet mealini yeniden anlama düşünme ve gereğini yapmaya davet ediyorum...
HERKES SUSMASIN FİLİSTİN BİTMESIN DİYE.HERKES TAŞIN ALTINA ELİNE KOYSUN.DÜN IRAK.BUGUN FİLİSTIN,YARIN İRAN BUNLARIN ALAYININ RAHATSIZLIGI MUSLUMANLAR VE MUSLUMANLIK.
OSMANLI NIN OLMADIGI YER DE KAN,ŞİDDET ,GÖZYASI VAR HEP.
İSRAİL DÖKTÜĞÜN KANDA BOGUL İNŞALLAH....

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Hay MasaAllah kardesim super olmus gercekten ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üst Ana Sayfa Alt