Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

motorsikletler

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Motorsikletlere ne kadar ilgilisiniz ?

Hayalımde hep bır ata sahıp olmak istemişimdir.

25490

Ama bakımı olsun yaşadıgımız yerler olsun bune pekde musaıt degiller alternatıf olarak ben motorsikletleri goruyorum mesela..

eskıler ıcın konusuyorum o donemlerde mobiletler vardı mesela
farklı çalışma stilleri ile misal olarak itekleyerek :D

O zamanlar trafıkte bu kadar sorun olmuyordu arac az
insan az

Şimdi ise bir suru cesıt cesıt motor mevcut cup olsun commuter scouterr supersport enduro vs vs :)

Ama mobiletleri izledigimde

o benım hala komıgıme gıder çalışmayınca baya bır ınsanı yoran bir hali vardır. mobiletleri eski kusak daha iyi bilir.

Hatta gunumuzde uzerıne yatıpta acayıp bır sekılde yol alanlarda hala mevcut :)

25492

25487

Tabı zaman ilerledikçe teknolojı ve araştırma geliştime olayı da artıkca yenı nesıl tek dugme ıle çalısan motorlar eskılerın yerını almıs bulunmakta.

Herkezde bir hayal vardır. kimi spor model sever kımı cros model sever bende de bır cross hastalıgı mevcut

Zıra bır ata benzetıyorum kendılerını.

Ama nasıp olmadı :)

1 sene scooter kullandım 1 senede elektrıklı bısıklet kullandım. Motorun kullanımı başka

Bisiklet gibi yorulmuyorsun gereklı guvenlık önlemlerını aldıgında sana saldırmaya çalısan köpeklere takılmıyorsun vs.

Yinede bir cross motor hala bambaşka gelıyor gözume :)

25491

25488

Tabı bunlar pahalı makınalar.Belkı buna verılen para ile guzel bırkac tane at alınabılır. :)

Sizinde iligili vasıtayla varsa anılarınız alabılırız.

25489

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben enduro modelini seviyorum abi ama şuan cub modeline sahibim. Motosiklete binince deşarj olduğumu, özgürlüğü, kafamın rahatladığını hissediyorum. Yasaklar kalkınca bir karadeniz turu yapmayı düşünüyorum inş.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben enduro modelini seviyorum abi ama şuan cub modeline sahibim. Motosiklete binince deşarj olduğumu, özgürlüğü, kafamın rahatladığını hissediyorum. Yasaklar kalkınca bir karadeniz turu yapmayı düşünüyorum inş.

İnsaallah kardeşim cup demişken benımde kafamda bır vatandaşın yapmış oldugu bır motor var

Hurda bır cup bulabılırsem kesıp bende yapacam dagda bayırda bınmeye :)

Yada soyle bırsey bisiklet motor dıyorlar hem pedallı hem motorlu :D

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Motorsıklet kullanan yok sanırım forumda 🙂

Üst Ana Sayfa Alt