Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Muhammed Zahid El Kevseri Hakkında Bu Sitede Yazılanlara Bir Açıklama Yapabilir misiniz?

H Çevrimdışı

Hakpeşinde

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Iddia edildiği gibi şeyler geçmiyor kitabında diyor adam kitabın sayfalarının resmini koymuş fakat arapça bilmiyorum

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ben verdiğin linki okudum. kraldan çok kralcilik yapmış. reddiye vereceksen kevserinin eserlerinden alıntı yapıp açıklama yaparsın , müslümanlara hakaret edemezsin.
Ben talabelerinin sohbetlerinide kitaplarinida dinleyip okuyorum. sahabe ye küfür etti şu alımı tekfir etti daha görmedim. oradaki açıklamaları kevserinin ve talabelerinin eserlerini iyi bilen biri bilir.

İlim sahibi birisidir. ilminden faydalanilabilir. İbn teymiyye ve ekolune mesafelidir. tutucu bir maturudidir.

Onu takip edenler ile ibn teymiyye yi takip edenler arasında kavga 60 70 yıldır sürmekte. Bu gidişle de süreceğe benziyor.

Elyesa Abdurrahman Çevrimdışı

Elyesa Abdurrahman

"Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57
İslam-TR Üyesi
Detayli bilgi ;