Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bursa'da Müslüman bir psikiyatrist bilen var mı?

Nazenin34 Çevrimdışı

Nazenin34

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleykum ve Rahmatullah
Kardeşlerim Bursa'da sağlam bir psikiyatrist var mıdır? Başka yerde de olur artık onu göze aldık. Sadece tevhidi bilen bizi anlayan birisi olmalı. Ve erkek olursa sevinirim. Kendi erkek kardeşim için soruyorum. Daha önceki seneler dua istemiştim. İsmi Onur tekrar dua edebilirseniz çok sevinirim
Forumun çok eskilerindenim. Burada hatırladığım psikolog arkadaşımız vardı.

B Çevrimdışı

Bilge Yılmaz

Üye
İslam-TR Üyesi
Aleyküm selam ve Rahmetullahi ve Berakatuhu
Rabbim kardeşinizin ve sizin ne sıkıntınız varsa hayırlı bir şekilde gidersin. Aradığınız gibi bir doktoru da umarım bulursunuz fakat gerek de kalmamasını ümit ederim. ALLAH sizi dünya ve ahirette hayırlara ulaştırsın. Amin.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullah psikiyatri hususunda kendi doktorumu tavsiye ederim, kendisi istanbul/ümraniye np beyin hastanesinde görevli, profesör doktor nevzat tarhanın öğrencilerinden, bende bipolar mizaç bozukluğu ve cinni musallat vardı, verdiği ilaçları 7 aydır kullanıyorum. vallahi belki tevhid ehli değil ama alanında ehil olduğu kesin. ben yüzde %85 oranında verim aldım kesinlikle tavsiye ederim...

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam ve rahmetullah psikiyatri hususunda kendi doktorumu tavsiye ederim, kendisi istanbul/ümraniye np beyin hastanesinde görevli, profesör doktor nevzat tarhanın öğrencilerinden, bende bipolar mizaç bozukluğu ve cinni musallat vardı, verdiği ilaçları 7 aydır kullanıyorum. vallahi belki tevhid ehli değil ama alanında ehil olduğu kesin. ben yüzde %85 oranında verim aldım kesinlikle tavsiye ederim...

Bibolar sıkıntılı bir rahatsizlik
Allah muhafaza.
Insallah daha da iyi olursun.

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
iyiyim iyiyim Allahıma şükür, çaresiz kaldıgım zamanlarda ne yapacagımı bilemedigim durumlarda berbat bi haldeydim. meğersem mizaçla alakalı bir problemmiş... kullandıgım ilaçlar mizacımı yani duygularımı dengeliyor..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu Aleykum ve Rahmatullah
Kardeşlerim Bursa'da sağlam bir psikiyatrist var mıdır? Başka yerde de olur artık onu göze aldık. Sadece tevhidi bilen bizi anlayan birisi olmalı. Ve erkek olursa sevinirim. Kendi erkek kardeşim için soruyorum. Daha önceki seneler dua istemiştim. İsmi Onur tekrar dua edebilirseniz çok sevinirim
Forumun çok eskilerindenim. Burada hatırladığım psikolog arkadaşımız vardı.

Aleykumselam ve rahmatullah abla
Bahsetmiş olduğunuz psikiyatris samanpan akhi lakin epey zaman oldu foruma girmeyeli birde o ankara da ikamet ediyordu.

Tanıdığım psikiyatris yok ama rukye işi yapan tevhid ehli bir kardeşimiz mevcut.
Sarıyerde ikamet ediyor.kendisi forumda @MuhacirSelman nicki ile bir ara forumdaydı. İşinizi görecekse özelden no atabilirim.

Üst Ana Sayfa Alt