Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

musluman iki kere ayni yerden sokulmaz lafina reddiye:)

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gercekten hic akillanmayacagiz hadi politikaci (sahtekar,yalan,riya vs...)ne ise ya elini verip opturen ve oraya cikan?

Çarşaflı kadını seçim otobüsüne çıkardı

Bingöl'de vatandaşlara seslenen Sarıgül, biri çarşaflı biri de başörtülü iki kadını seçim otobüsünün üzerien çıkardı.
resim118107_2.jpg
http://www.cumapazarlama.com.tr/?urun-detay_49151_Acura_Flavor_Wave_Owen_Turbo_Firin.htmlTürkiye Değişim Hareketi öncüsü ve Mustafa Sarıgül, dün Muş ve Bingöl'de vatandaşlara seslendi. Muş'ta eski parlementer Zeki Eker ve çok sayıda kişi ile karşılanan Sarıgül, Ahmet Türk'e yönelik saldırıyı da kınadı.

Sarıgül, Ahmet Türk ile birlikte milletvekilliği yaptığını anlatırken, kapatılan DTP'nin eski genel başkanına yönelik yumruklu saldırının demokrasi dışı olduğunu söyledi. Mustafa Sarıgül, “Düşüncelerin baskıyla ve kaba kuvvetle susturulacağına inanlara diyorum ki böyle şeyler yapmasınlar. Çünkü böyle şeyler Türkiye'ye çok büyük zarar verir. 'Senin anayasan, benim anayasam'olmaz. Anayasa toplumsal mutabakatla yapılır. Anayasa gibi ulusal bir konu oldu bittiye getirilemez” diye konuştu.

Sarıgül daha sonra gittiği Bingöl'de Genç Caddesi Meydanı'ndaki mitingde konuştu.

Sarıgül, konuşmasının sonuna doğru biri çarşaflı biri de başörtülü iki kadını seçim otobüsünün üzerien çıkardı. Çarşaflı kadının elini öpen Sarıgül, “Ana hep biz konuşuyoruz, bacım hep biz konuşuyoruz. Al mikrofon senin, istediğini söyle” diyerek mikrofonu başı örtülü kadına uzattı.

E Çevrimdışı

ehl_i sünnet

Üye
İslam-TR Üyesi
bu musluman dıe adlandırılan kesim kım yenı bı partı acsa pesine takılıp gıdıyo!allah ıslah etsın!!!
o pesınden gıttıklerı ınsanların ne dusuncelerde ınsanlar olduklarını bılseler!!
elını kolunu vermesı ayrı bı skandal zaten=)
gercekten nasıl guvenebılıyorlar su ınsanlara merak edıyorum!

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sarıgül,baykal'ın çarşaflılara rozet takmasından esinlendi herhalde:)oy toplamak için yapmış...alışkınız bunlara da:)elini öptüren çarşaflıya ne denir bilmem...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bende şu kadınlara kızıyorum....ne işiniz var orda ........kullanıldıklarının farkında değilller.........acaba onlara paramı teklif ettiler ..bunlar her hileyi yaparlar.insanları zayıf tarafından vururlar......misyonerler gibi

Üst Ana Sayfa Alt