Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Nebil Avadi'nin Burmalı Mültecileri Ziyareti

Ş Çevrimdışı

Şuayb bin Salih

Üye
İslam-TR Üyesi
nebil-avadinin-burmali-multecileri-ziyareti.jpg

İslam Dünyası'nın tanınan simalarından Nebil el Avadi Burmalı mültecileri ziyaret etti.

incanews / Haber Merkezi
Burma ve Burmalılar, dünyanın her gün ısrarla söz ettiği insan hakları ve özgürlük savlarının sadece belli bir sınıfa ait olduğunun en iyi göstergesi olarak değerlendiriliyor. Burmalı Müslümanlara uygulanan katliam, sürgün, tecavüz ve yıldırma saldırıları gün geçtikçe şiddetini artırıyor.
İslam Dünyası'nda vaaz videolarıyla tanınan Nebil Avadi, Burmalı mültecileri ziyaret ederek maruz kaldıkları soykırımı kendilerinden dinledi.

Ebu Muhammed ALİ Çevrimdışı

Ebu Muhammed ALİ

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
altyazını beğenmedim berbat şehidlikten üstün bi mertebemi var insanların şehadetine engel olup soğutmaya meyledecek bi altyazılı resim ... iyisimi sen onu kaldrı şey abdullah azzamın şehadete teşvik eden bi sözünü yaz.

Ş Çevrimdışı

Şuayb bin Salih

Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah Azzamın sözleri başımın üzerine...
Ama bu sözün içinde ben ümmet için bir kırgınlık buluyorum, sizin zannettiğiniz gibi şehadetten soğutacak bir durum yok. Baştan birdaha okuyun derim.

Üst Ana Sayfa Alt