Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Nureddin Yıldız - Usame Bin Laden, Dr. Eymen Ez-zevâhirî Ve El Kaide Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Her soruyu cözdü ya bir bu kalmisdi, bunu da cözdü ya alleme de olur artik.

Yazik... Sorun mikrofondami acaba. Eline mikrofonu alan kisi her soruya bi sekilde yanit verecegim o yaniti verecegim derkende mutlaka karsi tarafi elestirip kendimi alleme yapacagim mi diyor..

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
Eymen ez zevahiri sadece 20 cihad ayeti ezberlemiş alim değilmiş vd. keşke birini de kendi uygulasaymış. Oturduğu yerden en büyük cihadı yapıyor tabi,oturduğu yerden konuşmak kolay.çamur at izi kalsın. Rabbim ıslah etsin.

dogeradem Çevrimdışı

dogeradem

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nureddin hocayi çok seviyordum Allah için

Bu konusmasi kafami karistirdi

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eee bi bagdadi ve isid haktada soru sorun ???

bir kere demistim yinede diyecem al kaidetul cihat -osmanlidan sonra hacli yuruslerinin karsisina cikabilecek tek bir camaat.
bop projesini benimseyen,oy toplasin diye van minute diyerek gizlinde yehudiyle el sikisan,nusra golan tepelerine dayaninca terrorist diye hayvanca haykiran, oy verin diye cemaati tesvik ettigin adammi cikacak o selibcilerin karsisina?
yoksa serefsiz suud veya urdun ?
kim geldiyse ne istediyse verdiler -al al al diye islam cografyasindan .Allahin haram dediyi muslumanin irzini,namusunu,canini,malini bile verdiler.bunlar tagutlarin eliyle gitmektense sehadetle ve serefli olarak gitmesi uygun diyilmi?
bir iki sorum vardi hebbit kerrih akhi ile gidecektik yanina.
gidesi olmadik akhi.:(:(:(
selametle ;););)

E Çevrimdışı

ezmeray

كفى بالموت واعظا
İslam-TR Üyesi
Biri inden!!! Konuşur dünya siyasetini yönlendirir,borsalar düşer çıkar,ümmete kaybettiği cihad,izzet,kafirlerin kalbine korku gibi değerleri diriltir.gençliği bu yolda Mısır zindanlarında işkence altında geçer,ailesinin fertlerini bu yolda amerika bombardımanında şehit verir.cerrahtır zengin bir ailenin çocuğudur ama ümmetin en fakiri gibi Yaşar.alimdir ilmi ile amel eden âlim.
Biri sıçra köşklerden konuşur vakıflar kurup,tağuti düzene laik cahiliyye hükmüyle hüküm verecek hafız!!!hakimler,savcılar yetiştirir.bu yolda bir tokat bile yememiştir

(Bu ümmetin en büyük belası kafirler değil yalancı saptırıcı alimlerdir.çünkü dinleri düşmanları değil,kendi içinden rahipler,hahamlar ifsad etmiştir.rasulullah -aleyhıssalatuvesselam-şöleni buyurdu.Allah insanlardan ilmi söküp almaz,fakat alimleri alır.yerine saptırıcı alimler gelir.kendileri sapar,insanlarıda saptırır.)
Bu kişi 7-8 sene önce Abdullah azzam ın kitaplarını dağıtıyordu.yoksa oda Erdoğan gibi değiştimi?.
Allah kendi yolunda cihad edenleri elbet yoluna ulaştıracaktır. Ahmed bin Hanbel,bu ayeti işaret ederek"fitne anında fetvaları cihad alimlerine sorun,çünkü Allah onları kendi yoluna ulaştıracağını vaad etmiştir"diyor.
20 Amerika lı öldüremediler,diyo heralde kendi inde yaşıyor,Amerika'nın hem maddi hem can resmi kayıplarına bir baksın.amerikan ordusunda Afganistan'da sadece bir sene içinde 250 kişi intihar etti.

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben bu belamlara kufur ettigimde assaladigimda beni hakli cikaran rabbime hamd olsun.

Bunlar bu dinin en assalik insanlari uyanin artik!

E Çevrimdışı

ezmeray

كفى بالموت واعظا
İslam-TR Üyesi
Cıa heralde bunları alkışlıyor.bütn dünya şeyhin Amerika'dan yardım aldığını ispatlamaya çalıştı,ama ne bir fotograf ne bir belge nede bunu belgelemen bir kişi bulamadılar,ama bu çıkıp değilsin ortaya böyle bir yalan ortaya atıyor.
Bunun gibi hocaların psikolojisini iyi tahlil etmek lazım.kendileri yapamadığı için,cihad edenleri kötülüyorlar ki kendileri oturmalarına bir özür olsun.sohbetler verip kıral sofralarında ağarlanmalarınada cihad diyorlar
Ibni teymiyye'nin şu sözü çok düşünmeye değerdir."kafir bile kur'anı eline alsa kendine bir delil bulur."

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eee bi bagdadi ve isid haktada soru sorun ???

bir kere demistim yinede diyecem al kaidetul cihat -osmanlidan sonra hacli yuruslerinin karsisina cikabilecek tek bir camaat.
bop projesini benimseyen,oy toplasin diye van minute diyerek gizlinde yehudiyle el sikisan,nusra golan tepelerine dayaninca terrorist diye hayvanca haykiran, oy verin diye cemaati tesvik ettigin adammi cikacak o selibcilerin karsisina?
yoksa serefsiz suud veya urdun ?
kim geldiyse ne istediyse verdiler -al al al diye islam cografyasindan .Allahin haram dediyi muslumanin irzini,namusunu,canini,malini bile verdiler.bunlar tagutlarin eliyle gitmektense sehadetle ve serefli olarak gitmesi uygun diyilmi?
bir iki sorum vardi hebbit kerrih akhi ile gidecektik yanina.
gidesi olmadik akhi.:(:(:(
selametle ;););)
akhi senin imzandaki foto çok güzel :)

A Çevrimdışı

Abu Bakr

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bundan birkaç ay önce Nurettin Yıldızı oy verme ve başka mevzulardaki saptırmalarından dolayı tekfir ettim diye @IsLaM4eVeR tarafından banlanmıştım.Şimdi baktım banım site geriye gittiğinden dolayı yani gayri ihtiyari sebeplerden dolayı tekrar açılmış.

Şimdi hepiniz bu adamın yani Nurettin Yıldız'ın oy vermeden tutun,kafir rafizilerin tekfirine,cihad eden mücahidlere iftiralarına ve cihad hakkında yaptığı saptırmlara şahit oldunuz.Bundan sonra isteyen hoca diye bu adama kulak verir,isteyen Belam diye hem kendi sakınır hemde etrafındakileri sakındırır ki ben bunu yapacağım.

Admin @IsLaM4eVeR beni tekrar banlayabilir çünkü yalnız Allah'a ait olan Teşri koyma hakkını Allah'tan başkalarına vermeye fetva veren kişileri Müslüman gören bir zatın admin olduğu İslam ile alakalı bir sitede benim işim olmaz.

Hayırlı Ramazanlar.

sirati mustakim Çevrimdışı

sirati mustakim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@sirati mustakim akhi,cevap olarak imzan yeterdi aslında;)

onu Abdullah Azzam nakl etmis Ibn teymiyyeden .ikisinede Allah rahmet eylesin
bende oz capimda bi seyler yazdim.ne kadar yazsam o ilm ve amel bende yok,,, iki kelimeyle ne guzel soyemisler alimler.

akhi senin imzandaki foto çok güzel :)

kafirlerin icadi olan internetten buldum ;) .ne guzel Rabbim yardim ediyor kafirlerin eliyle bizlere :harika: :harika: :harika:

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
nureddin yıldız sen hafız yetiştirirsin,şeyh zevahiri mücahid,sen zillet içinde oturursun ,o ise cihad meydanlarında izzet içinde yaşar,sen lüks evinde zillette iken o (senin tabirinle)in'de izzette ,sen müslümanları demokratik seçimlere katılmaya teşvik ederken,şeyhimiz zevahiri ümmetin yiğitlerini izzetin,şehadetin olduğu mübarek cihad topraklarına çağırır ...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bundan birkaç ay önce Nurettin Yıldızı oy verme ve başka mevzulardaki saptırmalarından dolayı tekfir ettim diye @IsLaM4eVeR tarafından banlanmıştım.Şimdi baktım banım site geriye gittiğinden dolayı yani gayri ihtiyari sebeplerden dolayı tekrar açılmış.

Şimdi hepiniz bu adamın yani Nurettin Yıldız'ın oy vermeden tutun,kafir rafizilerin tekfirine,cihad eden mücahidlere iftiralarına ve cihad hakkında yaptığı saptırmlara şahit oldunuz.Bundan sonra isteyen hoca diye bu adama kulak verir,isteyen Belam diye hem kendi sakınır hemde etrafındakileri sakındırır ki ben bunu yapacağım.

Admin @IsLaM4eVeR beni tekrar banlayabilir çünkü yalnız Allah'a ait olan Teşri koyma hakkını Allah'tan başkalarına vermeye fetva veren kişileri Müslüman gören bir zatın admin olduğu İslam ile alakalı bir sitede benim işim olmaz.

Hayırlı Ramazanlar.

Hayirli ramazanlar.

Kardes muayyen tekfir edenleri, heleki bos bos konusup isi gücü tekfir olanlari bizler sitede bulundurmuyoruz, burada muayyen tekfir edecek ne bir alim, ne bir kuvvet ne de bunun agirligini kaldiracak müslümanlar vardir.

Bizler forumda, belam dediklerimizin yaptiklari belamliklari konu acarak gösterme durumundayiz, ancak o kisiye ebedi kafirdir demek bizim gibilerin isi degildir ve bunun, acik söylüyorum kimseye en ufak faydasi dahi yoktur, sen oy mevzundan dolayi kafir dedim diyorsun o zaman oy mevzunda herkesi tekfir etmeyen abdullah azzam ve makdisi gibi alimleri de muayyen olarak tekfir edelim ve hatta bu konuda direk kafir diyemeyen bir cok cemaati ve forumdaki herkesi tekfir edelim, bu mu yani, her sey bu kadar kolay mi?

Burasi bir forumdur ve forumun belli amaclari vardir, forum herhangibi kisinin kendi heva ve hevesine göre birine kafir demesine müsade etmez, sen oturdugun yerden kafir dersin, biz gider bu hocanin sitesinden hatali olan yazilari kaldirtir ve bunu bir dahaki sefere insanlara anlatirken bu adamin yaptiklarini delilleri ile sunariz, iste sen ve biz arasindaki en temel fark budur.

Bu forumda muayyen tekfir yoktur, isteyen gelir istemeyen lütfen gelmesin, Bu: bu kadar basit.

Not: Biri ciksin desinki, ben bir belami desifre ettim, oy mevzusunda yazdim, adminler geldi yaziyi kaldirdi beni de banladi desin ve ispat etsin, ben bu isi birakirim.

Sadece zamaninda tekfircinin biri hersey bitmis, seyh ahmed yasini tekfir edecek bir yazi yazmisdi hatirladigim bir tek o konuyu silmistim cünkü bu insanlar artik isi birakdi, insanlarin cihad adina model aldiklarina saldirmaya basladilar, dün sehidlere sulandilar ve bugün is o noktaya geldi ki, ümmetin yüz aki mucahidlerin tekfir edilip dogranmasina kadar gelmistir, iste muayyen tekfirin sonuclari, adam kendini kadi zanneder ve hic bisey bilmeden islamin hic bir hükmünü uygulamadan kafa dograr. Bunu videolarda pek cokca gördük, bu isi yapanlarin adi hic ama hic önemli degil malesef keske isi yapanlar adlari ile kalsaydi, isi yapan serefsizler mucahidlerin adini kirletiyor ama bunu gören nerede?...

muhaciriz Çevrimdışı

muhaciriz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İlmi cihaddan, cihadı ise ilimden ayırmak ne cihadı ne de ilmi bilmektir. İlim kişiyi Allah yolunda cihad etmeye götürmüyorsa o ilim, ahiretteki hesabı arttırmaktan başka bir değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt