Oy veren bir insanın kestiği kurban yenir mi?

Tevhid yolunda

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm. Oy vermenin şirk olduğunu bilmekteyiz. Tağutlara oy veren ve onları destekleyenlerin kestiği kurban yenir mi, yoksa cehaletleri söz konusu devreye mi girer?

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Yönetici
Admin
Frm. Yöneticisi
1- Soru konusu açmadan önce forumda daha önce cevablanması muhtemel olabileceğinden, önce konuyu arayalım.
2- Konu açılmaya karar verdi ise, rastgele değil , soru cevab bölümlerine açıyoruz.

3- Israrı , devamı halinde konu kaldırılır, üye uyarı alır!

Küfürbaz harici ŞÜHEDA

Üye
İslam-TR Üyesi
Üye
1- Soru konusu açmadan önce forumda daha önce cevablanması muhtemel olabileceğinden, önce konuyu arayalım.
2- Konu açılmaya karar verdi ise, rastgele değil , soru cevab bölümlerine açıyoruz.

3- Israrı , devamı halinde konu kaldırılır, üye uyarı alır!
Hocam selamun aleykum bilmeyen biri yazmıştır diye hiç düşünmediniz mi sert konuşuyorsunuz

Abdulmuizz Fida

Yönetici
Admin
Frm. Yöneticisi
Hocam selamun aleykum bilmeyen biri yazmıştır diye hiç düşünmediniz mi sert konuşuyorsunuz
Âleykum selam we rahmetullah

Sadece konunun kuralı hakkındaki maddeleri ekledim. Ki bu maddeler herkesi ilgilendiriyor diye herkes görsün sitede konu acma kurallarını. Yoksa şahsı bir yazı değildi.
Bu sebeble selam dahi alıp vermedim. Sadece kural maddeleri.kiydum herkes öğrensin diye. Zaten yazan uye kardesimizi biliyorum yeni üyelerden fakat maşeAllah aktif.bu vesileyle hem kendisi hem okuyan herkes öğrenip hatırlar. Elhamdulillah sizin de katkınız oldu. ))

Sahi hangi maddedeki kelime sert belirtirsen öğrenelim, düzeltebiliriz?

Tevhid yolunda

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Âleykum selam we rahmetullah

Sadece konunun kuralı hakkındaki maddeleri ekledim. Ki bu maddeler herkesi ilgilendiriyor diye herkes görsün sitede konu acma kurallarını. Yoksa şahsı bir yazı değildi.
Bu sebeble selam dahi alıp vermedim. Sadece kural maddeleri.kiydum herkes öğrensin diye. Zaten yazan uye kardesimizi biliyorum yeni üyelerden fakat maşeAllah aktif.bu vesileyle hem kendisi hem okuyan herkes öğrenip hatırlar. Elhamdulillah sizin de katkınız oldu. ))

Sahi hangi maddedeki kelime sert belirtirsen öğrenelim, düzeltebiliriz?
Ben
Hocam o değil de, soruma yanıt verir misiniz acaba? 😊🤔

Abdulmuizz Fida

Yönetici
Admin
Frm. Yöneticisi
Ben
Hocam o değil de, soruma yanıt verir misiniz acaba? 😊🤔
Forumda Soru - Konu Açar, Yorum Yazarken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar

Üst Alt