Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Referandumda Oy Kullanmayı Düşünüyorum, Ne Dersiniz?

mehmetakgün92 Çevrimdışı

mehmetakgün92

Üye
İslam-TR Üyesi
Irak suriye afganistanda binlerce müslümanın kanına giren. Türkyiede hapislere dolduran. Haçlılara siyonizme uşaklık yapan erdoğanın yetkilerinin dahada genişletilmesini istemiyorum.

ruhisukut Çevrimdışı

ruhisukut

Önce tanı sonra bağlan!
İslam-TR Üyesi
Mesele oy kullanmak yahut kullanmamak yada Erdoğan'ın yetkisini arttırmak yahut arttırmamak değil. Olayı burada çözümlemeye çalışın. Eğer oy kullanırsanız Allah'ın buyruğuna karşı gelip, Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyen bir hükümete oy vermiş olacaksınız. Mesela; ülkemiz şuan Allah'ın hükümleri ile yönetilmiyor ve referandumdan sonra yine Allah'ın hükümleri ile yönetilmeyecek. Bizi ilgilendiren kısım bu... Erdoğan'ın güçlenmesi bundan önemli değil çünkü imandan bahsediyoruz. Bu konuda daha önce paylaşmış olduğum şu makale size fayda sağlayacaktır. Uzun makale ama sonuna kadar okumanız bu soruya çözümleme yapacaktır. Çünkü siz şuurlu birisiniz. Tevhidi, şirki biliyorsunuz. Size bunları delilleri ile anlatsam bu sorunuza cevap vermiş olmayacağım. Bu yüzden bu makaleye bakmanız gerekir. İmanınızı muhafaza etmek istiyorsanız bu tür vesveselerden Allah'a sığının. Ve çözüm olarak verilen tavsiyelere uyun inşaallah.

Evet ile Hayır Arasına Sıkışmak (başlığa tıklayın)

Seçimlerde Oy kullanmak ve Cahiliye Düzenlerine İştirak Etmek (başlığa tıklayın)

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bende başlığı okuyunca EVET diyecek sandım.
Hayır mı ?

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Irak suriye afganistanda binlerce müslümanın kanına giren. Türkyiede hapislere dolduran. Haçlılara siyonizme uşaklık yapan erdoğanın yetkilerinin dahada genişletilmesini istemiyorum.

güççük amerika olup eyaletlere bölünelim diyerek tee turgutun döneminde sokulan bu fitneyi bende istemiyorum :)

Ekli dosyalar

• başkangülen.jpg
    başkangülen.jpg
    99.3 KB · Görüntüleme: 81
Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hayır mı diyek?

bi şey deme mecburiyetin neden ki?

çok mecbur hissediyorsan

buyur gülenin dediğine gel evet de abd projesini onayla ,

İstersen hayır de cehape ile ol :)

he bu arada madm çift bşlılık sorun kaldır cumhurbaşkanlığını başbakanlığa dön , olmaz di mi reisicumhurluk daha yukarı makam,,,, şincik , attan inip eşşeğe mi binsin zatı şahaneleri ? adamın hevasını oylayacaklar memleketçe işte ...

mehmetakgün92 Çevrimdışı

mehmetakgün92

Üye
İslam-TR Üyesi
atatürkçü düşünce derneği bunu beğendi

Fırat kalkanı operasyonu akp ve mhp nin tsk ya verdiği yetki ile yapıldı. Böylece 1000lerce müslüman hayatını kaybetti. Chp buna hayır demişti.

Yine 2003 te akp tsk yı amerika ile birlikte Irak işgaline göndermek istemişti ama bu chp sayesinde olmamıştı.

Atatürkçülerin kafirliği ortada iken akp ise sinsi ve bu çok tehlikeli.

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Fırat kalkanı operasyonu akp ve mhp nin tsk ya verdiği yetki ile yapıldı. Böylece 1000lerce müslüman hayatını kaybetti. Chp buna hayır demişti.

Yine 2003 te akp tsk yı amerika ile birlikte Irak işgaline göndermek istemişti ama bu chp sayesinde olmamıştı.

Atatürkçülerin kafirliği ortada iken akp ise sinsi ve bu çok tehlikeli.
sizi anlıyorum ama dedikleriniz ilgi alanıma girmiyor, selametle

Üst Ana Sayfa Alt