Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Özgür Erkeklere Ithafen

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
408589_10151416252216271_883541328_n.jpg

Son düzenleme:
HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
daha evlenmeden kırmızı çzigileri çekmeniz ve belli sözleri almanız gerekiyor.Ben şuyum ben buyum gibi.benim islami çalışmalarım var haftada 1 gün eve gelirim ya da bazen gelemem.gece geç gelir sabah erken çıakbilirim.izin günümde müslümanlarla birlikte olabilirim.düğün gecesi nasip olur dönmemek üzere gidebilirim gibi :)

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
daha evlenmeden kırmızı çzigileri çekmeniz ve belli sözleri almanız gerekiyor.Ben şuyum ben buyum gibi.benim islami çalışmalarım var haftada 1 gün eve gelirim ya da bazen gelemem.gece geç gelir sabah erken çıakbilirim.izin günümde müslümanlarla birlikte olabilirim.düğün gecesi nasip olur dönmemek üzere gidebilirim gibi :)

Hamas millet evde kaldı bunlar ne yaaa

beyler sakın boyle şeyler soylemeyın zor evlenırsınız bende soylemesı :):)

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Yenge cennetlikmis.

Üst Ana Sayfa Alt