Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Öztürk'ten Cübbeli'ye: Şunun Bunun Çocuğu

Ebu Muhammed ALİ Çevrimdışı

Ebu Muhammed ALİ

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Öztürk'ten Cübbeli'ye: Şunun bunun çocuğu Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında kendisi için 'Namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz.' diyen Cübbeli Ahmet Hoca hakkında sert konuştu.
ozturkten_cubbliye_sunun_bunun_cocugu_h5350.jpg

Yaşar Nuri Öztürk, katıldığı bir televizyon programında kendisi için 'Namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz.' diyen Cübbeli Ahmet Hoca hakkında sert konuştu.

"EY ŞUNUN BUNUN ÇOCUĞU"
Canlı yayında ateş püsküren Öztürk, Cübbeli için, "Bre insafsız Allahsız ve namussuz. 3'ü birden altını çizerek. Ben namazlarımı noter huzurunda tespit ettirip kayıt altına aldırıp da görüntülerini sana mı gönderecektim. Ey şunun bunun çocuğu" dedi.

Yaşananlar karşısında seyirciler ve stüdyodakiler şoka girdi.

ي Çevrimdışı

يَعْقِلُونَ

Üye
İslam-TR Üyesi
Bunda sinirlenecek ne var? Adam "yaşar nuri namaz kılmıyor" dememiş ki. sadece "namaz kılıp kılmadığını bilmiyoruz" demiş. kaldı ki yaşar nuri toplanma (cuma) vaktinde tv programında oluyor genelde. diğer vakitlerde nerelerde oluyor onu bilmiyorum. şimdi bana da "onun bunun çocuğu" demesin bu türkün lazın uşağu. :)

Üst Ana Sayfa Alt