Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Paket Ruhlarını Şad Edecekmiş

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
20131002092422-b.jpg

Demokrasiyi herşeye kadir olarak görenler pakete de toz kondurmuyor.Paketin seçim yatırımı olduğunu ileri sürenler için ise Egemen Bağış, twitter hesabından şu sözünü paylaştı:

Bağış, twitter hesabından , Menderes, Özal ve Erbakan'ı anarak, 'Rahmetli Menderes, Özal ve Erbakan'ın mekanları cennet olsun. Demokrasi paketimiz onların ruhunu şad eder inşallah' diyerek Demokrasi'nin hem bu dünyada hem de ahirette kurtuluşa vesile olacağını belirtti.

vahdethaber

E Çevrimdışı

Ebu & Dücane

Guest
bunlar demokrasi inancı ile cennete gireceklerini sanan zavallılardır.Allahın hükümlerini tarihe gömen,o kanunları o tarihte kabul edip,şimdi devir değişti diyen,kafirlerin hükmünü medeniyet sanan,yoldan çıkmışların saptırıcı önderleridir.Bunlar kemalizmin andını hergün içerek sarhoş olmuş dini avrupa medeniyetinde arayan sapkınlardır.Bunların islam adına konuşmaları ve bunu dinleyenlerin de olması bunlara alkışlarla destek vermeleri ne kadar acı bir vakıa.

A Çevrimdışı

antitağut1979

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Onlara darlık ve sıkıntımız geldiği zaman yalvarıp yakarsaydılar ya.. Ama nerede, kalbleri katılaşmış ve yapageldikleri şeyleri şeytan onlara süsleyip çekici duruma getirmiştir. enam 43
Gerçekten bunlar (bu şeytanlar), onları yoldan alıkoyarlar; onlar ise, kendilerinin gerçekten hidayette olduklarını sanırlar. zuhruf 37

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
3 haber

1)
02 Ekim 2013 Çarşamba 02:23
Başbakan Erdoğan’ın açıkladığı demokrasi paketi ilk meyvesini verdi. Lozan’da azınlık sayılmadıkları için 1928’de son okulları da kapatılan Süryaniler anadillerinde eğitim alabilecekleri bir okul açmak için resmi başvuruda bulundu.
85 yıl sonra Anadilde eğitim alabilecekleri okulLARINA kavuşacaklar
Başbakan Erdoğan’ın açıkladığı Demokratikleşme Paketi’nde yer alan özel okullarda anadilde eğitim maddesi Süryanileri harekete geçirdi. Süryani Dernekleri Federasyonu (SÜDEF) Başkanı Evgil Türker, Mardin’in Midyat ilçesinde Süryanice eğitim veren bir ilköğretim okulu açmak için Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne başvuruda bulundu. Başvuru kabul edilirse Süryaniler 1928’den sonra yani 85 yıl sonra ilk kez okullarına kavuşmuş olacaklar.
(Vikipedi)Süryaniler, ataları Asurlularden ve Aramilerden oluşan Ortadoğu'da yaşayan Semitik Hıristiyan halk.

2)
2 Ekim 2013 16:33
28 Şubat davasında tahliyeler yaşanırken adeta 28 Şubat zihniyeti devam ettirilerek mahkemelerce Müslümanlara cezalar yağdırılmaya devam ediyor.
İslami siyasi bir parti olan Hizb-ut Tahrir mensuplarına bu kez Erzurum’dan ceza yağdı. 8 kişiye 6 yıl 3′er ay hapis cezası verildi. 9 kişinin yargılandığı davada M. Hanifi Ergin, Cengiz Karakuş, Rıfat Esen, Ferhat İncekan, Hacı Kaya, İsmail Kaya, Murat Genç ve Yunus Sezer ayrı ayrı 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılırken Erdem Aydın ise beraat etti.

3)
02 Ekim 2013 Çarşamba - 14:08
Erdoğan: El Kaide de olsa lanetliyoruz

Başbakan Erdoğan, 'İnsanlığı hedef alan her kimse, ister El Kaide olsun şu ya da bu. Terörün her türlüsünü lanetliyor, kınıyoruz' dedi.

Yorumsuz

Edit: Yorum yapmak istedim. Biz teröristin kim olduğunu artık çok iyi anlıyoruz

Üst Ana Sayfa Alt